لیو پروازلیو پرواز
رمز عبور را فراموش کرده اید؟

وقت سفارت ایتالیا

لیو پرواز

وقت سفارت ایتالیا

           

 

 وقت سفارت ایتالیا برای تحویل مدارک خود به سفارت برای درخواست ویزای شینگن ایتالیا ضروری می‌باشد. شاید بتوان گفت تا قبل از برون‌سپاری خدمات ویزا توسط کنسولگری ایتالیا در ایران به کارگزار Ckgsir گرفتن وقت سفارت برای تحویل مدارک و درخواست ویزا، در بعضی از ماه‌ها به دلیل درخواست زیاد متقاضیان و ظرفیت پذیرش کم سفارت و از طرفی وجود واسطه‌های مختلف بسیار مشکل و شاید در مواردی غیرممکن بود. حتی در بسیار از موارد افراد به دلیل عدم توانایی درگرفتن نوبت ویزا، سفرشان را کنسل می‌کردند.

در این مقاله من هانیه توکلی کارشناس خدمات ویزای شینگن و وقت سفارت آژانس مسافرتی لیو پرواز برای شما نحوه گرفتن وقت سفارت ایتالیا از کنسولگری ایتالیا در تهران را به‌طور کامل برایتان شرح می‌دهم. همچنین شما می‌توانید از خدمات آژانس مسافرتی لیو پرواز در خصوص خدمات ویزا و وقت سفارت از کشور ایتالیا استفاده کنید. جالب است بدانید آژانس مسافرتی لیو پرواز با داشتن دو دفتر در ایران و ایتالیا سال‌هاست که به‌طور تخصصی درزمینهٔ برگزاری تورهای ایتالیا و خدمات آن فعالیت دارد…

شما به دو صورت می‌توانید برای دریافت وقت سفارت ایتالیا اقدام نمایید:

 1. از طریق سایت خود سفارت ایتالیا
 2. از طریق کارگزار رسمی سفارت ایتالیا در تهران (Ckgsir)

 

از طریق سایت خود سفارت ایتالیا

برای دریافت وقت سفارت از سایت خود سفارت ایتالیا کافی است وارد سایت سفارت به آدرس https://prenotaonline.esteri.it بشوید و پس از ثبت‌نام در سایت و تکمیل فرم درخواست نسبت به دریافت وقت سفارت اقدام نمایید. ما یک مقاله برای شما در مورد آموزش گرفتن وقت از سایت سفارت ایتالیا نوشته‌ایم که می‌توانید در اینجا مطالعه کنید.

آموزش دریافت وقت سفارت ایتالیا از کارگزاری Ckgsir

در این مقاله طریقه گرفتن وقت سفارت ایتالیا از طریق کارگزار ایتالیا یعنی شرکت Ckgsir برایتان توضیح می‌دهیم، در پایان به بررسی نکات مهم در هنگام گرفتن وقت از این کارگزاری می‌پردازیم، نکاتی به‌ظاهر هرچند ساده، اما به دلیل مراعات نکردن، باعث بروز مشکلاتی برای شما در روز تحویل مدارک می گردد، تا جایی که حتی از ورد شما به کارگزاری و تحویل مدارک خودداری می‌کنند .برای گرفتن وقت ابتدا وارد سایت www.ckgsir.com. بشوید. این سایت به دو زبان انگلیسی و فارسی است، به شما توصیه می‌کنم برای درخواست وقت سفارت از زبان انگلیسی استفاده کنید چراکه کلیه مراحل تکمیل فرم به زبان انگلیسی است. بعد از ورود به سایت step 2 یعنی scheduel appointment انتخاب کنید. در صفحه جدید وقت درخواستی خود را بر اساس نوع ویزای درخواستی انتخاب ‌کنید. اگر سفر شما توریستی است وقت توریستی، اگر به‌قصد فعالیت تجاری سفر می‌کنید باید وقت تجاری درخواست دهید. یک نکته مهم اینکه برای وقت‌های دانشجویی حتماً باید از سایت سفارت درخواست وقت برای تحویل مدارک بکنید.

 

""کارگزار ckgsir - وقت سفارت ایتالیا

شما می‌توانید خدمات وقت سفارت ایتالیا، تکمیل پرونده، رزرو هتل کانفرم دار، برنامه سفر، بیمه مسافرتی، رزرو پرواز از آژانس لیو پرواز بخواهید.

 

آموزش گرفتن وقت سفارت برای درخواست ویزای توریستی

ابتدا وقت خود را توریستی انتخاب کنید، در مرحله بعد تعداد افرادی که می‌خواهید برای آن‌ها وقت بگیرید، را مشخص می‌کنید، دقت کنید فقط اعضای یک خانواده یعنی پدر، مادر و فرزندان می‌توانند درخواست یک‌وقت با هم از  سفارت بکنند و باهم پرونده خود را تحویل کارگزاری بدهند و پرونده آن‌ها با هم توسط افسر پرونده در سفارت  بررسی می‌شود. در مرحله بعد باید اطلاعات موردنیاز هر یک از افراد طبق لیست وارد نمایید. پس از تکمیل فرم برای هر یک از اعضا، حالات باید نوع وقت توریستی درخواستی خود را انتخاب کنید یعنی وقت معمولی که بابت هر نفر باید ۱۰۱ یورو و یا وقت vip که برای هر نفر ۱۴۱ یورو باید پرداخت نمایید. پس‌ازآن در صفحه جدید،  مشخصات افرادی را که ثبت نام کرده‌اید را چک کنید. در این صفحه، می‌توانید از  تعرفه خدمات اضافی کارگزاری مطلع شوید، در پایان تیک پایان صفحه را بزنید و به صفحه بعدی بروید در این صفحه فرم درخواست ویزا را دانلود کنید، سپس به صفحه بعد بروید در این صفحه برای شما مشخص کرده که چه روزهایی وقت خالی وجود دارد و همچنین وقت موجود، وقت عادی است یا vip، بر روی روز موردنظر کلیک کنید ویکی از ساعت‌ها را انتخاب کنید. سپس برای تائید هویت شما یک کد به شماره موبایلی که در موقع ثبت‌نام وارد کرده‌اید ارسال می‌گردد، کد را وارد کنید تا وقت سفارت درخواستی شما تائید گردد. در پایان وقت شما به همراه لیست مدارک و مبلغی که باید پرداخت کنید به ایمیل آدرس شما که در موقع ثبت‌نام وارد کرده‌اید ارسال می‌گردد.

نکات مهم در موقع گرفتن وقت سفارت ایتالیا

 • دقت کنید نام و نام خانوادگی مطابق پاسپورت وارد کنید، در صورت مغایرت کارگزار از قبول پرونده شما خودداری می‌کند.
 • حتماً شماره پاسپورت خود را کنترل کنید، در صورت مغایرت کارمند کارگزار به شما اجازه ورود برای تحویل مدارک را نمی‌دهد.
 • درصورتی‌که انصراف از وقت سفارت ایتالیا خود، تا سه روز قبل از ورود به سفارت می‌توانید از طریق سایت، کنسل و یا تاریخ آن را تغییر دهید، بعدازآن باید به کارگزاری مراجعه کنید و نسبت به ابطال وقت خود و آزادسازی شماره پاسپورت خود از سیستم اقدام نمایید. در صورت عدم ابطال وقت سفارت خود، شماره پاسپورت شما در سیستم باقی می‌ماند و تا ۶۰ روز نمی‌توانید درخواست مجدد وقت سفارت ایتالیا از کارگزاری داشته باشید.
 • دقت کنید حتماً اسکناس‌های یورویی همراهتان نو و بدون تاخوردگی باشد.
 • کارگزاری فقط مسئول کنترل و تحویل مدارک و ارسال آن به کنسولگری می باشد، و در نقشی در تایید صدور ویزا برای شما ندارند .
 • نوع وقت سفارت که شما در خواست می‌کنید‌‌، عادی یا ویژه تاثیری در بررسی پرونده شما توسط کنسولگری ندارد.
 • بعضی از پرسنل کارگزاری برخورد مناسبی ندارند، لطفا” صبور باشید.
 • فرم خود را خوانا پر کنید، و در صورت امکان تایپ کنید.
 • بعضا” مشاهده می‌شود، کارمند کارگزاری، بعضی از مدارک به شما عودت می‌دهند، قبل از گرفتن مدارک مطمئن شویدکه نیاز به مدرک فوق در پرونده شما نمی‌باشد.

 

             در صورت نیاز می توانید از خدمات لیو پرواز استفاده نمایید                                          

 • لیو پرواز

  لیو پرواز مجری تور ایتالیا

   

پیام بگذارید

ایمیل شما نمایش عمومی داده نمی شود. وارد کردن تمامی موارد الزامیست.

WhatsApp WhatsApp us