لیو پروازلیو پرواز
رمز عبور را فراموش کرده اید؟

سفر به ایتالیا بدون تور

ایتالیا با لیو پرواز

لیو پرواز

همسفران گرامی آژانس لیوپرواز، ماه‌ها است که جهان با ویروس کرونا مواجه شده است و به علت مسائل سلامتی تمامی سفرها کنسل شده‌اند. اما هدف تمامی سفرها بخصوص به کشورهای اتحادیه اروپا توریستی نیست. بعضی از مسافران باهدف‌هایی نظیر تحصیل، بازدید از خانواده و یا بیزینس به اروپا سفر می‌کنند. در مطلب زیر شمارا با شرایط سفر بدون تور  به کشور ایتالیا آشنا می‌کنیم. با ما همراه باشید.

تورهای انفرادی به ایتالیا (سفر بدون تور ) را از لیو پرواز بخواهید           

سفر به ایتالیا بدون تور

سفر به ایتالیا بدون تور – آژانس لیوپرواز

افرادی که قصد سفر بدون تور به ایتالیا را دارند معمولا با چند موضوع مهم روبرو هستند :

۱- چطور برای ویزای ایتالیا  اقدام کنند.

۲- هتل و سایر خدمات مورد نیاز سفر را چگونه خریداری کنند.

۳- چگونه برنامه سفر اقتصادی برای خود برنامه‌ریزی کنند .

۴- کدام شهرها را برای سفر انتخاب کنند.

۵- بلیط قطار و پروازهای بین شهرها و کشورها را چگونه و از کجا خرید کنند.

ما در آژانس مسافرتی لیو پرواز در کنار شما هستیم، به شما کمک میکنیم تا به آسانی و با حداقل هزینه به ایتالیا سفر کنید. لیو پرواز در تورهای انفرادی خود به ایتالیا جهت رفاه حال مسافرین خود کلیه هتل‌ها را درمرکز هر شهر رزرو می کند، تا شما بتوانید بصورت پیاده و با حداقل هرینه از جاذبه های توریستی هر شهر دیدن کنید. ما در تهران یک سیم کارت ایتالیایی که دارای شارژ است، در اختیارتان قرار می‌دهیم تا بمحض رسیدن به ایتالیا بتوانید با ما در تماس باشید و ما اطلاعات لازم هر شهر را در اختیارتان قرار می‌دهیم تا بدون دغدغه سفر کنید.

سفر به ایتالیا بدون تور

طبیعت زیبای ایتالیا – سفر به ایتالیا بدون تور                            

در سفر به ایتالیا بدون تور ما برای شما یک تور اختصاصی (انفرادی) یا تور FIT) Flexible Independent Travel)  با توجه به مقصد و مسیر مورد نظر شما و خدماتی که شما از آژانس لیو پرواز درخواست می‌کنید برایتان طراحی و اجرا می شود. در تورهای اختصاصی ما برای شما به تنهایی یا به همراه تعداد محدودی از دوستان، آشنایان و خانواده شما برنامه توری را اجرا می‌کنیم که تمامی خدمات آن از جمله حمل و نقل، اقامت، غذا و …با انتخاب شماست و شما هیچ محدودیتی برای شخصی سازی برنامه تور ندارید.

سفر به ایتالیا بدون تور

ایتالیا مهد هنر و تمدن – سفر به ایتالیا بدون تور

 

لیو پرواز  تورهایی طبق نیاز و سلیقه شما طراحی می کند.
نه تنها زمان و مکان سفر بلکه جزئیات سفر نیز در کنترل شماست.
این شما هستید که همسفر و سرعت سفر خود را انتخاب می کنید
و به رویاهایتان آن‌طور که می خواهید شکل می دهید.

چرا تورهای اختصاصی ایتالیا را طراحی کردیم ؟

آژانس مسافرتی لیو پرواز اولین مجری سفر به ایتالیا بدون تور، با این دیدگاه که ممکن است برای فردی که قصد سفر به ایتالیا را دارد، در تاریخی مشخص برای مقصد مورد نظر توری وجود نداشته باشد و یا خدمات تورهای موجود با نیازها و سلیقه فرد هم‌خوانی نداشته باشد. در این شرایط تورهای اختصاصی این امکان را برای فرد فراهم می کند تا با آزادی عمل کامل برنامه سفری را طراحی کند که هدف او را از سفر ر کاملاً برطرف کنند؛ سطح خدمات را تغییر دهد، خدمتی را به تور اضافه و یا از آن کم کند.

تورهای اختصاصی ایتالیا چه منافع و مزایایی دارند؟

همانگونه که گفته شد سفر به ایتالیا بدون تور یا همان انفرادی به درخواست و نیاز شما طراحی می شوند. مزیت اصلی این تورها، انتخاب مقصد و مسیر تور، توسط شماست. شما می‌توانید مجموعه‌ای از شهرها و مقصدها را در برنامه تور خود بگنجانید که در تورهای گروهی و یا دربازه زمانی مورد نظر شما وجود ندارند. همچنین تعداد روزهای تور، جاذبه ها و زمان بازدید هر جاذبه را شما تعیین می کنید. ممکن است دوست داشته باشید وقت بیشتری از سفر خود را با مردم محلی بگذرانید یا حتی بازدید از یک جاذبه را از تور خود حذف کنید.نوع وسیله نقلیه، محل اقامت و همراه بودن راهنمای تور به سلیقه شما بستگی دارد.در تورهای اختصاصی می توانید از یک هاستل ساده تا یک هتل لوکس را انتخاب کنید تا سفرتان دقیقاً مطابق سلیقه شخصی شما و یا همراهانتان باشد. دوست دارید صبح زود از هتل حرکت کنید تا کمتر در ترافیک بمانید یا ترجیح می دهید زمان بیشتری را به استراحت بپردازید؟ هیچ فرقی نمی کند زیرا در تورهای انفرادی این شما هستید که برنامه زمانی تور را مشخص می کنید.در تورهای اختصاصی امکان کنسل شدن تور بدلیل به حد نصاب نرسیدن ظرفیت وجود ندارد. برنامه تورهای اختصاصی بنا به درخواست شما برای یک تا چند نفر طراحی می شود، وسیله نقلیه و دیگر خدمات متناسب با آن تامین می شوند.

نمایی زیبا از میدان دومو شهر میلان - سفر به ایتالیا بدون تور

نمایی زیبا از میدان دومو شهر میلان – سفر به ایتالیا بدون تور

تفاوت تورهای اختصاصی با تورهای گروهی ایتالیا در چیست؟

در تورهای گروهی یک برنامه غیرقابل تغییر برای یک زمان مشخص تعیین می شود. با رزرو این تور شما باید منتظر تکمیل شدن ظرفیت تور و فرا رسیدن تاریخ آغاز تور باشید. ظرفیت این تورها معمولاً بیش از ۱۵ نفر است و این بدین معنی است که شما با افرادی همسفر خواهید شد که هیچ شناختی نسبت به آنها ندارید. این مسئله می‌تواند باعث بروز برخی مشکلات در حین اجرای تور شود، اما در سفر به ایتالیا بدون تور نه تنها تعداد افراد مورد نظر شما همراه شما هستند، از طرفی تمامی خدمات تورگروهی مشخص است و در بهترین حالت تنها چند انتخاب معدود پیش روی شما قرار دارد و ممکن است هیچکدام از آنها با نیازهای شما متناسب نباشد. همچنین برنامه زمانبندی تور کاملاً مشخص است و شما موظفید راس ساعات تعیین شده در مکان های مشخص حاضر باشید. حال ممکن است تمایل داشته باشید برخی از این ساعت ها را تغییر بدهید تا لذت بیشتری از سفر خود ببرید، در این صورت تور اختصاصی راه حل این مشکل است.

سفر به ایتالیا بدون تور

تلاقی هنر معماری و فشن در گالری ویتوریو امانوئل – سفر به ایتالیا بدون تور

تورهای اختصاصی ایتالیا مناسب چه کسانی است؟

 • افرادی که قصد سفر به مقصدها و شهرهای خاصی را دارند که در تورهای گروهی ارائه نمی شوند.
 • آن دسته از گردشگران که در زمانهای غیرمعمول قصد سفر به یک منطقه را دارند.
 • افرادی که بدنبال خدمات متناسب با نیازها و سلیقه خودشان هستند.
 • گروه دوستان و آشنایانی که تمایل دارند فرد غریبهای با آنها همسفر نشود.
 • کسانی که تمایل ندارند تا فرارسیدن زمان برگزاری تور گروهی صبر کنند.

تورهای انفرادی ایتالیا آژانس لیو پرواز       

ما برای پاسخگویی به نیاز مشتریان خود اقدام به بزگزاری تورهای انفرادی بهمراه اخذ ویزای شینگن با دعوتنامه توریستی نموده‌ایم. در سفر به ایتالیا بدون تور  ما خدمات مورد نیاز مسافر براساس شهرهای انتخابی ارائه میدهیم که کاملا متمایز با سایر تورهای مشابه می باشد، وبه راحتی میتوانند با انتخاب ایرلاین مورد علاقه خود سفر کنند.

سفر به ایتالیا بدون تور

ایتالیا مهد هنر و تمدن – سفر به ایتالیا بدون تور

خدمات متمایز ما در تورهای انفرادی ایتالیا :

 • تاریخ سفر به انتخاب مسافر 
 • ایرلاین به اتخاب مسافر
 • ترانسفر فرودگاهی
 • بلیط ورودیه مکانهای گردشگری
 • بلیط اتوبوس توریستی در هرشهر
 • بلیط قطار یا پرواز بین شهر ها وکشورها
 • سیم کارت
 • تور لیدر آنلاین
 • مشاوره رایگان در انتخاب برنامه سفر
سفر به ایتالیا بدون تور

طبیعت زیبای ایتالیا – سفر به ایتالیا بدون تور

لیو پرواز

لیو پرواز مجری تور ایتالیا

WhatsApp WhatsApp us