بیمه مسافرتی سفارت ایتالیا

هرکس که قصد سفر به ایتالیا را دارد باید قبل از سفر اقدام به خرید بیمه مسافرتی کند. داشتن  بیمه‌ سفر مانند سایر بیمه‌ها، برای سفر ضروری وغیر قابل انکار می‌باشد. زیرا همواره ممکن است درحین سفر مشکلاتی برای شما پیش بیاید و سفر شما تلخ و پر هزینه شود. حال اگر مجبور شوید در کنار جذاب شدن سفرتان که برای آن برنامه ریزی کرده‌اید، مبالغ سنگینی را نیز صرف حل مشکل خود کنید چه خواهد شد؟ بدیهی است که هیچ کس دوست ندارد چنین موقعیتی را تجربه کند.

 7 دلیل که شما باید برای سفر خود باید بیمه نامه تهیه کنید :

1- از دست دادن چمدان 

آیا پس از رسیدن به مقصد می‌توانید چیز بدتر از دست دادن چمدان خود تصور کنید؟ خیلی وقت‌ها مدت‌ها منتظر چمدان خود در فرودگاه می‌مانید اما چمدان همه مسافران می‌آید به‌جز شما. در این‌جاست که با داشتن بیمه، می‌توانید در صورت  از دست دادن، سرقت یا عدم بازگشت چمدان درخواست خسارت بکنید. بیمه چمدان‌ها  همچنین در صورت تأخیر در تحویل چمدان بیش از 8 ساعت هزینه‌های لازم و ضروری را به شما می‌پردازد.

2- سفر یک عضو خانواده در صورت بستری شدن بیمه شده

فرض کنید یکی از اعضای خانواده شما به سفر رفته باشد و در طی سفر دچار حادثه شود. در صورت داشتن بیمه مسافرتی، یکی از اعضای خانواده می‌تواند به هزینه شرکت بیمه سفر رفت‌وبرگشت و اقامت شبانه، نزد فرد آسیب‌دیده داشته باشد.

 3- لغو سفر

سفر خانوادگی که منتظر آن بودید، درنهایت رزرو شده، همه‌چیز سامان داده‌شده است و به نظر می‌رسد برنامه‌ها بی‌نقص است … چند روز قبل از عزیمت اتفاق غیرمنتظره اتفاق می‌افتد: پدر شما تصادف کرده است یا پسر شما احساس خوبی ندارد و باید در بیمارستان بستری شود. با ضمانت لغو سفر می‌توانید هزینه سفر را پس بگیرید.

بیمه مسافرتی سفارت ایتالیا
بیمه نامه مسافرتی – لیوپرواز

4- تأخیر در پرواز 

روز عزیمت سرانجام فرارسیده است، شما زود برخیزید و آماده عزیمت هستید، اما وقتی وارد فرودگاه می‌شوید متوجه می‌شوید که پرواز شما با تأخیر غیرمنتظره همراه است. با ضمانت تأخیر در پرواز، پس از 8 ساعت اول تأخیر، بیمه حداکثر 150 یورو جبران می‌کند.

5- سفر هزینه های پزشکی

سفر شما به ایتالیا با بهترین شرایط آغاز شد، اما در آنجا دچار مشکل پزشکی می‌شوید و نیاز به مراجعه به پزشک و بیمارستان دارید. اکنون احساس خوبی ندارید و نمی‌دانید به کدام بیمارستان بروید، زیرابه زبان کشور مقصد آشنایی ندارید و آن را به‌خوبی درک نمی‌کنید. با ضمانت «بازپرداخت هزینه‌های پزشکی»، شرکت بیمه م مناسب‌ترین مرکز درمانی را برای شما پیدا می‌کند، هرگونه حمل‌ونقل پزشکی را برای شما ساماندهی می‌کند.

6. بازگشت پزشکی

شما در خارج از کشور هستید، ولی در طی سفر به علت بیماری مجبور به بازگشت فوری به کشور خود می‌شوید؛ با در دست داشتن بیمه مسافرتی، بیمه با پرداخت کلیه هزینه‌ها به شما کمک می‌کند تا سریعاً به کشور خود برگردید.

7-. حوادث مسافرتی

در طی یک گشت‌وگذار، حادثه‌ای غیرمنتظره برای شما رخ می‌دهد باعث آسیب‌دیدگی شدید شما شده است، بیمه مسافرتی خسارت وارده به شمارا جبران می‌کند

هدف از تهیه بیمه مسافرتی

بیمه مسافرتی هدف تأمین آرامش بیشتر برای مسافر یا آژانسی است که سفر را تدارک دیده است. این بیمه‌نامه برای پوشش صدمات بدنی و بیماری بیمه‌شده است که پس از آغاز سفر به خارج از کشور بروز نموده و یا عارضه ناگهانی و غیرقابل‌پیش‌بینی که آغاز آن پس از شروع سفر به خارج از کشور بوده است و باعث درخواست کمک از طرف شخص بیمه‌شده یا نماینده قانونی وی شود.

بیمه مسافرتی خارج از کشور

بیمه های سفر حوادث مختلفی را پوشش می دهند از جمله:

  • چمدان و دارایی های شما گم شود یا به سرقت رود.
  • کیف پول یا مدارک شناسایی به سرقت رود و نیازمند پول و مدارک جدید باشید.
  • در حین سفر در اثر تصادف مجروح شوید.
  • در سفر به بیماری مبتلا شوید و نیازمند مراقبت های پزشکی شوید.
  • به علت بیماری یا فوت بستگان مجبور شوید سریعا به کشور بازگردید.

شرکت بیمه بر اساس نوع بیمه، سقف بیمه‌ای و مقصدی که انتخاب کرده‌اید جبران خسران می‌کند. این نوع بیمه هم برای اشخاص و هم برای گروه‌ها صادر می‌شوند و هر یک شرایط و قیمت‌های خاص خود را دارد.

بیمه مسافرتی خارج از کشور

نکاتی مهم در مورد بیمه‌های مسافرتی سفارت ایتالیا، صادر شده توسط شرکتهای بیمه ایرانی 

1-قبل از خرید بیمه مسافرتی سفارت ایتالیا پوشش‌های بیمه‌ای را به دقت مطالعه کنید.

2-سقف تعهدات هر یک از پوشش‌های بیمه‌ را بررسی کنید.

3-هیچ وقت با این دید که برای صدور ویزا مجبور به خرید بیمه مسافرتی هستید، به بیمه سفر خود نگاه نکنید.

4-از خرید بیمه‌های با پوشش کم و سقف خسارت پایین خودکاری کنید. بهترین مثالی که می‌توانم برای شما بزنم این است که در حال حاضر هر یورو 15000 تومان هست و قیمت هر آب‌معدنی نیم لیتری بین 1 تا 1.50 یورو می‌باشد. حال خود ببینید هزینه درمان برای شما در ایتالیا چقدر می‌شود پس با خرید بیمه مسافرتی ارزان‌قیمت خود را گرفتار نکنید.

5-هیچ گاه نگویید من که تا حالا ابن همه سفر رفتم کی از بیمه مسافرتی استفاده کرده‌ام اتفاق فقط یکبار پیش می‌اید پس خود را برای ان یکبار آماده کنید.

6-حتما” در طول سفر بیمه نامه خود را همراه داشته باشید و آن را به دقت مطالعه نمایید. تلفن کمک رسان بیمه را به خاطر بسپارید.

7-درصورت بروز هر گونه حادثه، به بیمه رسان خبر  دهید.

8-در صورت هرگونه خسارت مدارک مورد نیاز بیمه رسان را تهیه و در مدت قید شده در بیمه نامه برای او ارسال کنید.

9-حتما” به  مدت سفر خود بیمه داشته باشید.

تورهای نوروز ایتالیا

رم (5روز)

تورهای نوروز ایتالیا

میلان (6روز)

تورهای نوروز ایتالیا

رم،بارسلونا (7 روز)

تورهای نوروز ایتالیا

رم،پاریس (7روز)

تورهای نوروز ایتالیا

رم،فلورانس،ونیز،میلان (11روز)

تورهای نوروز ایتالیا

رم،ونیز،میلان (9روز)

تورهای نوروز ایتالیا

میلان،فلورانس،ونیز (9روز)

تورهای نوروز ایتالیا

ونیز،فلورانس،جنوا (9روز)

تورهای نوروز ایتالیا

رم،میلان (7روز)

تورهای نوروز ایتالیا

رم،ونیز (6روز)

تورهای نوروز ایتالیا

میلان،پراگ (7روز)

تورهای نوروز ایتالیا

رم،فلورانس،ونیز (8روز)