تورلیدر آنلاین چیست؟ چرا ما توصیه می‌کنیم که به‌جای پرداخت هزینه تور لیدر حضوری از تور لیدر آنلاین با قیمت مناسب‌تر استفاده کنید. 

یکی از مهم‌ترین و مفیدترین خدماتی که هر مسافری در طول سفر خود به آن نیاز پیدا می‌کند، داشتن تور لیدر حرفه‌ای است بخصوص اگر به کشوری می‌روید که تاکنون به آن سفر نکرده‌اید و  با زبان و فرهنگ مردم آن منطقه آشنا نیستید. یافتن یک راهنمای خوب آن‌هم در کشوری دیگر کار بسیار دشواری است که نیاز به شناخت و تخصص دارد. معمولاً به‌ندرت می‌توانیم در اینترنت مقاله یا فیلمی برای سفر به یک شهر را پیدا کنیم که جزئیات سفر را به ریز نوشته باشد و شما بتوانید با استفاده از آن و بدون نیاز به راهنما در شهر موردنظر گشت‌وگذار کنید و یا با جدید‌ترین تغییرات،آن مقاله هم به‌روز شود. این‌جاست که وجود یک تور لیدر آشنا به شهر ضروری به نظر می‌رسد. از طرفی در تورهای انفرادی گرفتن یک تور لیدر در سفر به ایتالیا توجیه اقتصادی ندارد چراکه باید بایت هفت ساعت کار حداقل ۱۰۰ یورو پرداخت نمایید که مبلغ زیادی است.

تورلیدر در طول سفر - آژانس لیوپرواز

آ

ژانس لیو پرواز، اولین آژانس مسافرتی در ایران است که مجری مستقیم تورهای ایتالیا می باشد و با داشتن دفتر در شهر جنوا ایتالیا، برای رفع مشکل تور لیدر مسافران خود اقدام به ارائه خدمات تور لیدر آنلاین می‌نماید.

 

تور لیدر آنلاین

 

تور لیدر آنلاین چیست ؟

امروزه با گسترش تکنولوژی و باوجود اپلیکیشن های مختلف و امکان برقراری ارتباط بین افراد با استفاده از اینترنت، ما را در آژانس مسافرتی لیوپرواز بر آن داشت تا از این ظرفیت استفاده کنیم و در طول سفر از طریق این اپلکیشن‌ها با مسافران خود ارتباط برقرار کنیم و به نوعی یک تورلیدر در اختیار آنها شما قرار دهیم.
بدین منظور ماقبل از سفر یک سیم‌کارت خط ایتالیا که دارای شارژ می‌باشد، در اختیار مسافران خود قرار می‌دهیم و به‌محض رسیدن به ایتالیا فعال می‌گردد و مسافر می‌تواند از طریق اینترنت با پرسنل ما در دفتر جنوا ارتباط برقرار کنند. کارشناسان ما در دفتر ایتالیا اقدام به راهنمایی مسافران در هر شهر می‌نمایند و آن‌ها را راهنمایی می‌کنند که چگونه در هر شهر به گشت‌وگذار بپردازند و از زمان خود حداکثر استفاده را بکنند و از طرفی هزینه‌های خود را مدیریت کنند و لازم نیست هزینه‌های بسیار بالای یک تور لیدر تمام‌وقت را پرداخت کنند. جالب است بدانید تور لیدرهای ما در ایتالیا به زبان فارسی صحبت می‌کنند.

تور لیدر آنلاین

 

 

تورهای نوروز ایتالیا

رم (5روز)

تورهای نوروز ایتالیا

میلان (6روز)

تورهای نوروز ایتالیا

رم،بارسلونا (7 روز)

تورهای نوروز ایتالیا

رم،پاریس (7روز)

تورهای نوروز ایتالیا

رم،فلورانس،ونیز،میلان (11روز)

تورهای نوروز ایتالیا

رم،ونیز،میلان (9روز)

تورهای نوروز ایتالیا

میلان،فلورانس،ونیز (9روز)

تورهای نوروز ایتالیا

ونیز،فلورانس،جنوا (9روز)

تورهای نوروز ایتالیا

رم،میلان (7روز)

تورهای نوروز ایتالیا

رم،ونیز (6روز)

تورهای نوروز ایتالیا

میلان،پراگ (7روز)

تورهای نوروز ایتالیا

رم،فلورانس،ونیز (8روز)