لیو پروازلیو پرواز
رمز عبور را فراموش کرده اید؟

تور لیدر آنلاین در ایتالیا

تور لیدر ایتالیا

لیو پرواز

تور لیدر حرفه ای یکی از مهمترین خدماتی است که در هنگام سفر به آن نیاز پیدا می کنید. مخصوصا اگر به کشوری می روید که تا کنون نرفته‌اید و یا با زبان و فرهنگ مردم آن منطقه آشنا نیستید. یافتن یک راهنمای خوب آن هم در کشوری دیگر کار بسیار دشواری است که نیاز به شناخت و تخصص دارد. معمولا” به ندرت می‌توانیم در اینترنت مقاله یا فیلمی برای سفر به یک شهر را پیدا کنیم که جزئیات سفر را به ریز نوشته باشد و شما بتوانید با استفاده از آن و بدون نیاز به راهنما در شهر مورد نظر گشت وگذار کنید و یا با جدید‌ترین تغییرات آن مقاله هم به روز شود. اینجاست که وجود یک تور لیدر آشنا به شهر ضروری به نظر می رسد. از طرفی در تورهای انفرادی گرفتن یک تور لیدر در سفر به ایتالیا توجیه اقتصادی ندارد چرا که باید بایت هفت ساعت کار حداقل ۱۰۰ یورو پرداخت نمایید که مبلغ زیادی است.
آژانس لیو پرواز، اولین آژانس مسافرتی در ایران است که مجری مستقیم تورهای ایتالیا می باشد و با داشتن دفتر در شهر جنوا ایتالیا، برای رفع مشکل تور لیدر مسافران خود اقدام به ارائه خدمات تور لیدر آنلاین می‌نماید.

 

 

تور لیدر در ایتالیا

تور لیدر- لیو پرواز

 

[/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner]

تور لیدر آنلاین چیست ؟

امروزه با گسترش تکنولوژی و با وجود اپلیکیشن های مختلف و امکان برقراری ارتباط بین افراد با استفاده از اینترنت، ما را در آژانس مسافرتی لیو پرواز بر آن داشت تا از این ظرفیت استفاده کنیم و در طول سفر از طریق این اپلکیشن‌ها ارتباط برقرار کنیم .
بدین منظور ما قبل از سفر یک سیم کارت خط ایتالیا که دارای شارژ می باشد، در اختیار مسافران خود قرار می‌دهیم و به محض رسیدن به ایتالیا فعال می‌گردد و مسافر می‌تواند از طریق اینترنت با پرسنل ما در دفتر جنوا ارتباط برقرار کنند. کارشناسان ما در دفتر ایتالیا اقدام به راهنمایی مسافران در هر شهر می‌نمایند و آنها را راهنمایی می‌کنند چگونه در هر شهر به گشت و گذار بپردارند و از زمان خود حداکثر استفاده را بکنند و از طرفی هزینه های خود را مدیریت کنند و لازم نیست هزینه های بسیار بالای یک تورلیدر تمام وقت را پرداخت کنند.جالب است بدانید تور لیدرهای ما در ایتالیا به زبان فارسی صحبت می‌کنند.

 

لیو پرواز

لیو پرواز مجری تور ایتالیا

[/container][/vc_column][/vc_row]

فرم خدمات تور لیدر آنلاین در ایتالیا

 

دیدگاه ها بسته شده است

WhatsApp WhatsApp us