لیو پروازلیو پرواز
رمز عبور را فراموش کرده اید؟

تور میلان

لیو پرواز

                                                                         تور میلان اختصاصی 

         

 در تور میلان، سفری خواهید داشت به دومین شهر بزرگ ایتالیا که در شمال این کشور در منطقه لومباری قرارگرفته است. این شهر قطب اقتصادی کشور ایتالیا و به پایتخت مد و طراحی معروف است، در تور میلان، آثار هنری چون کلیسای جامع میلان، کلیسای سانتا ماریا که بر روی دیوار آن نقاشی شام آخر لئوناردو داوینچی نقش بسته و گواهی بر قرن‌ها هنر و فرهنگ این شهر است، بازدید می‌کنید. در این مقاله به جزئیات سفر تور میلان می‌پردازم و سعی می‌کنم اطلاعات جامعی در مورد شهر میلان برای شما بنویسم…
من رسول توکلی نویسنده این مقاله و مدیر آژانس مسافرتی لیو پرواز و پورتو انتیکو در شهر جنوا ایتالیا، به همراه تیم حرفه‌ای هر دو آژانس سال‌هاست، تور میلان اختصاصی را با موفقیت برای علاقمندان به بازدید از این برگزار کرده‌ایم.

 

 

تور میلان

تور میلات- لیو پرواز

                                                                                              

                                                                                              

                                                                                  

لیست قیمت تور میلان ۵ روز (بهار ۹۹)                           

HOTEL RANKING DBL SGL CWB CNB INF
ستارهستارهستارهستاره ۶-۷
ستارهستارهستارهستاره ۷-۸
ستارهستارهستاره ۶-۷
ستارهستارهستاره ۷-۸

خدمات تور میلان:

درخواست ویزای شینگن که شامل خدمات زیر می‌باشد:

دریافت وقت سفارت برای تحویل مدارک به سفارت ایتالیا 
نامه ضمانت بازگشت از سفر مسافر، صادره از طرف آژانس مسافرتی ایتالیایی به کنسولگری سفارت ایتالیا 
دعوت‌نامه توریستی بنام مسافر، صادره از طرف آژانس مسافرتی ایتالیایی به کنسولگری سفارت ایتالیا 
ارائه برنامه سفر به کنسولگری سفارت ایتالیا 
بیمه مسافرتی تا سقف ۵۰ هزار یورو

اقامت در هتل با صبحانه در مرکز شهر
بلیت اتوبوس رفت‌وبرگشت از فرودگاه به هتل
بلیت قطار رفت‌وبرگشت به جزیره کو مو
سیم‌کارت ایتالیایی دارای شارژ
تور لیدر آنلاین

 

لیو پرواز

لیو پرواز مجری تور ایتالیا                               

 DBL: هر نفر در اتاق دوتخته                                            

 SGL: هرنفردر اتاق یک تخته                                              

CWB: کودک ۱۱-۴ سال با تخت اضافی                                      

                                                                                                       کودک ۴-۲ سال بدون تخت :CNB

INF: کودک زیر دوسال   

                                                               

برنامه سفر پیشنهادی تور میلان:

روز اول: ورود به فرودگاه مالپنسا و اقامت در هتل و بازدید از کلیسای جامع میلان

روز دوم: بازدید از جاذبه‌های گردشگری میلان

روز سوم: بازدید از جزیره کو مو

روز چهارم: گشت‌وگذار در خیابان‌های میلان و مراکز خرید

روز پنجم: تحویل هتل و حرکت به سمت تهران

 

 شما میتوانید خدمات و قیمت تور میلان بهار ۹۹ لیو پرواز با سایر پیشنهادها، مقایسه کنید تا بتوانید بهترین انتخاب برای تور میلان خود داشته باشید.

                                          لیست قیمت تورهای ترکیبی میلان (بهار ۹۹)

فرودگاه میلان مالپنسا تور میلان

فرودگاه مالپنسا- لیو پرواز

سفر شما از فرودگاه مالپنسا میلان شروع می‌شود اولین سؤالی که به ذهن شما خطور می‌کند، بعد از خروج از فرودگاه با کدام وسیله نقلیه خود را به هتل برسانید، جالب بدانید شهر میلان ۳ دارای فرودگاه Malpensa, Linate, Bergamo هست. فرودگاه مالپنسا بزرگ‌ترین فرودگاه شهر میلان، در فاصله ۵۵ کیلومتری از مرکز شهر میلان با دو ترمینال. ترمینال یک مخصوص پروازهای بین‌المللی و داخلی و ترمینال دو ویژه پروازهای هواپیمای ایزی جت. برای رفتن به میلان می‌توانید قبل از سفر اقدام به رزرو ماشین بکنید که هزینه آن حدود ۱۳۰ یورو. در صورت استفاده از تاکسی فرودگاه تا ۳ نفر باید ۱۰۰ یورو و قطار ۱۴ یورو برای هر نفر باید پرداخت کنید؛ اما صبر کنید یک پیشنهاد بهتر، شما می‌توانید هتل‌های خود را در مرکز شهر میلان رزرو کنید و تنها با پرداخت ۹ یورو با اتو‌‌بوس از فرودگاه به مرکز شهر میلان و ازآنجا به هتل خود بروید.

ایستگاه اتوبوس فرودگاه مالپنسا تور میلان

فرودگاه مالپنسا- لیو پرواز

 

                                                                                

برای شروع گشت‌وگذار در شهر میلان باید جاذبه‌های گردشگری این شهر و محل قرارگرفته آن‌ها را بدانید تا با یک برنامه‌ریزی درست حداکثر استفاده را از سفر خود به میلان بکنید. جاهای دیدنی میلان بسیار به هم نزدیک هستند و اکثر آن‌ها در نزدیکی میدان دومو میلان قرارگرفته‌اند پس شما با استفاده از گوگل مپ با قدم زدن در خیابان‌های میلان و لذت بردن از فروشگاه‌ها و مراکز خرید و بدون پرداخت هیچ‌گونه هزینه‌ای می‌توانید خود را به اینجاهای دیدنی برسانید. ازآنجایی‌که تعداد دیدنی‌های میلان بسیار زیاد است، برای شما مهم‌ترین و معروف‌ترین آن‌ها را می‌نویسم.

جاهای دیدنی میلان

۱-کلیسای جامع میلان Duomo di Milano
۲-گالری ویتوریو امانوئل Galleria Vettorio Emanuele
۳-قلعه اسفوروزو Sforzesco Castele
۴- پارک سمپیونه Sempione Park
۵-کلیسای سانتا ماریا Santa Maria delle Grazie
۶-میدان دومو Piazza del Duomo
۷-کانال ناوبلی Naviglia Grande
۸-خیابان ناپلئون(مرکز خرید) Via Monte Napoleone
۹-خیابان کومو Corso Como
۱۰-خیابان بوئنوس آیرس (مرکز خرید) Corso Buenos Aires

 

 

کلیسای سانتا ماریا تور میلان

کلیسای سانتا ماریا- لیو پرواز

لیست قیمت تورمیلان ۵ روز (تابستان ۹۹)            

HOTEL RATING DBL SGL CWB CNB INF
ستارهستارهستارهستاره ۶-۷
ستارهستارهستارهستاره ۷-۸
ستارهستارهستاره ۶-۷
ستارهستارهستاره ۷-۸

 

   

                                                      لیست قیمت تورهای ترکیبی میلان (تابستان ۹۹)

ایستگاه مترو تور میلان

مترو میلان- لیو پرواز

گشت و گذار در میلان  

آخرین ایستگاه توقف، اتوبوس‌هایی که از فرودگاه حرکت می‌کنند ایستگاه قطار مرکزی میلان یعنی چنتراله است ، شما در تور میلان باید هتل‌های خود را در این منطقه بگیرید تا به‌راحتی و پس از پیاده شدن از اتوبوس بتوانید به هتل خود بروید و نیز با استفاده از مترو بتوانید از جاهای دیدنی شهر میلان بازدید کنید. اولین جایی که برای دیدن انتخاب می‌کنید، میدان دومو و کلیسای جامع میلان است و بقیه جاهای دیدنی را می‌توانید از این مکان برای دیدن بروید. در کنار ایستگاه قطار میلان، ایستگاه‌های مترو قراردارد، وارد ایستگاه مترو بشوید. به دو صورت می‌توانید بلیت مترو خریداری کنید، از دستگاه‌هایی که در ایستگاه‌های مترو قرار دارند و یا از مغازه‌هایی بنام تباکریا، کافی است چند تا بلیت ۹۰ دقیقه‌ای به قیمت دو یورو خریداری کنید و همراه خود داشته باشید.

 

 

 

مترو میلان در تور میلان

خرید بلیط مترو- لیو پرواز

 جالب بدانید مترو میلان دارای ۵ خط است که هر خط با یکرنگ مشخص‌شده است شما باید برای رفتن به دومو خط زرد را سوار شوید .پس از پیدا کردن خط زرد بلیت خود را در دستگاه قرار دهید ، فقط دقت کنید بلیت خود را نگه‌دارید چراکه برای خروج از مترو به آن نیاز دارید.شما الآن در ایستگاه چنتراله هستید، ابتدا ایستگاه دومو را روی تابلو پیدا کنید و سوار مترو بشوید ، پس از گذشت از ۳ ایستگاه به ایستگاه دومو می‌رسید پس از خروج از مترو وارد میدان اصلی میلان یعنی میدان دومو می‌شوید .این میدان به شکل مربع و به مساحت ۱۷۰۰۰مترمربع است . مهمترین ساختمان‌های میلان ازنظر تاریخی ، گردشگری وتجاری در این میدان قرار دارند ازجمله می‌توان به کلیسای جامع میلان کاخ سلطنتی ، گالری ویتوریو امانوئل دوم اشاره کرد. شروع ساخت این میدان مربوط قرن چهارم میلادی و سبک معمار معروف جوزپه منگونی است و هم‌زمان با ساخت کلیسای جامع میلان حدود ۶ قرن طول کشیده است .

میدان دومو میلان میدان اصلی میلان که در تور میلان از ان بازدید میکنیم

میدان دومو میلان- لیو پرواز

 

بازدید از جاهای دیدنی میلان

کلیسای جامع میلان

اولین جاذبه‌های گردشگری که در تور میلان از آن بازدید می‌کنید، کلیسای جامع میلان است. این کلیسا سومین کلیسای کاتولیک در جهان بعد از کلیسای سنت پیتر در واتیکان و کلیسای سیویلیا در اسپانیا، ساخت این کلیسا حدود ۶ قرن طول کشیده است و در حال حاضر اسقف اعظم میلان در آن ساکن است. برای بازید از این کلیسا برای هر قسمت آن باید بلیت جداگانه تهیه کرد، ازجمله مکان‌های دیدنی در این کلیسا می‌توان به کلیسای جامع، موزه باستان‌شناسی، کلیسای سان گوت تاردو، سقف کلیسا اشاره کرد، دقت کنید خانم‌ها برای ورود به این مکان باید پوشش مناسب داشته باشند.

 

کلیسای جامع تور میلان

کلیسای جامع میلان- لیو پرواز

تورمیلان -لیو پرواز

 

قلعه اسفوروزو

پس از بازدید از این دو جاذبه گردشگری میلان، نوبت به دیدن قلعه Sfrozesco می‌رسد، این قلعه در قرن ۱۵ میلادی توسط Francescco Sforza ساخته‌شده است که در قرن ۱۶ و ۱۷ یکی از بزرگ‌ترین ارگ‌های اروپا بود، این قلعه هم‌اکنون تعداد زیادی موزه و مجموعه‌های هنری در خود جا داده است. شما در تور میلان فرصتی خواهید داشت برای بازدید از این قلعه، کافی است از میدان دومو وارد خیابان Piazza del Mercanti  بشوید و بعد از ۱۵ دقیقه قدم زدن و دیدن فروشگاه‌های بزرگ برند که در دو طرف این خیابان قرار دارند به این قلعه می‌رسید

قلعه اسفروزو در شهر میلان

تور میلان – لیو پرواز

از دیگر جاهای دیدنی میلان، تابلو شام آخر لئوناردو داوینچی در کلیسای سانتا ماریا دل گرتزیه(Santa Maria delle GRAZIE)، برای رفتن به این کلیسا از قلعه Sfrozesco وارد خیابان Via Marco ani بشوید، ادامه مسیر بدهید تا به خیابان Via Caradosso برسید، پس از ۱۱ دقیقه پیاده‌روی به این کلیسا می‌رسید.

 

شام آخر تور میلان

شام آخر- لیو پرواز

کانال ناویلی

از دیگر جاذبه‌های گردشگری میلان کانال ناویلی، برای رفتن به این جای دیدنی میلان از میدان دومو میلان وارد خیابان Via Torino شوید، پس از ۳۰ دقیقه پیاده‌روی به این کانال زیبا می‌رسید، این منطقه به ونیز میلان هم معروف است، مکان مناسبی برای شب‌گردی است. در این منطقه روزهای شنبه و یکشنبه از ساعت ۶ تا ۹ شب می‌توان با پرداخت مبلغی بین ۷ تا ۱۵ یورو غذاهای سلف‌سرویسی و یک نوشیدنی میل کرد…

ناویلی تور میلان

ناویلی میلان- لیو پرواز


لیو پرواز

لیو پرواز مجری تور ایتالیا

                                                                                     شهر میلان را به کمک گوگل مپ بگردید

خرید در میلان 

میلان به شهر مد وفشن معروف است و با قدم زدن در خیابان‌های آن و مشاهده فروشگاه‌های بزرگ برند پوشاک چشم هر بازدیدکننده‌ای را متحیر می‌کند. برای خرید در سفر به میلان سری به مرکز خرید واقع در خیابان  corso Buenos Aires بزنید در این منطقه هم مانند دومو میلان مجموعه‌ای کامل از تمام برندهای مختلف وجود دارد. برای رفتن به این خیابان، از ایستگاه قطار چنتراله خط سبز مترو را سوار شوید و در ایستگاه Oreto پیاده شوید، پس از خروج از مترو وارد این خیابان می‌شوید که سراسر فروشگاه‌های متنوع از برندهای مختلف است.

 

خیابان بوئنوآیرس در تور میلان

خرید در میلان- لیو پرواز

از دیگر جاذبه‌های گردشگری در میلان که باید در تور میلان ان را از دست ندهید مجموعه چشمه‌های آب گرم Qc Termo Milano هست که یک مکان دل‌انگیز و مناسب برای گذراندن یک روز آرام است در این مجموعه انواع خدمات ماساژ و خدمات پوستی ارائه می‌گردد. برای رفتن از ایستگاه چنتراله خط زرد را انتخاب کنید و در ایستگاه پیاده شوید، بعد از خروج از مترو تنها با جند دقیقه قدم زدن به این مکان زیبا و آرام مارسید.

 

لیو پرواز

لیو پروازمجری تور ایتالیا

                                                                                                            بازدید از برترین 

                                                                                       جاذبه های گردشگری میلان در تور میلان لیو پرواز       

گشت یک روزه دریاچه کومو

در تور میلان لیو پرواز یک روز هم اختصاص به بازدید از دریاچه کومو دارد، دریاچه کومو در ۵۰ کیلومتری شهر میلان قرار دارد ،برای بازدید از این دریاچه کافی است از ایستگاه قطار چنتراله سوار قطار شوید و پس از نیم ساعت در ایستگاه قطار کومو پیاده شوید.به شما توصیه می کنم در بازدید از شهر میلان ،بازدید از این جزیره زیبا را از دست ندهید.

جزیره کومو تور میلان

دریاچه کومو- لیو پرواز

آژانس مسافرتی لیو پرواز مجری تور میلان اختصاصی است ، بهترین قیمت تور میلان با خدمات متمایز را از لیو پرواز بخواهید .

لیو پرواز

لیو پرواز مجری تور ایتالیا

۴ دیدگاه

 • avatar
  پاسخ

  سید علی بهرامی۰۹/۰۹/-۶۲۲

  من چون قصد سفر به میلان دارم سایتهای زیادی را در مورد سفر به ایتالیا مطالعه کردم اما مطالب سایت شما خیلی جامع و کامل در مورد سفر
  میلان بود امکان داره به من بگید چطور از میلان میتونم برم لوگانو سوئیس؟

  • avatar
   پاسخ

   آقای توکلی۰۷/۰۲/۱۳۹۹

   سلام دوست عزیز برای رفتن به لوگانو سوئیس کافیست از ایستگاه قطار میلان چنتراله سوار قطار بشید و در لوگانو پیاده بشید حدو۹۰ دقیقه راه هست
   اگر از فرودگاه مالپنسا هم بخواهید مستقیم برید میتونید از همان فرودگاه سوار مینی بوس های لوگانو بشید بهتون خوش بگذره

   • avatar
    پاسخ

    کیانی۰۸/۰۲/۱۳۹۹

    سلام.از نظر شما برای خرید کدوم شهر های ایتالیا بهتر و مقرون به صرفه تر است؟؟؟؟

    • avatar
     پاسخ

     آقای توکلی۰۸/۰۲/۱۳۹۹

     سلام دوست عزیز متاسفانه در حال حاضر با توجه به قیمت یورو معمولا خرید در اروپا زیاد به صرفه نیست مگر اینکه در زمان تخفیفات ویژه که از اواسط ژانویه تا اواسط فوریه شروع می شود خرید کنید موفق باشید

پیام بگذارید

ایمیل شما نمایش عمومی داده نمی شود. وارد کردن تمامی موارد الزامیست.

WhatsApp WhatsApp us