کیفیت پرواز با ایرلاین آلیتالیا

ایرلاین آلیتالیا
[vc_row][vc_column][vc_column_text]

کیفیت ایرلاین آلیتالیا

 

در مورد کیفیت پرواز ایرلاین آلیتالیا می‌توان گفت این ایرلاین، از شناخته شده ترین ایرلاینهای بین‌المللی و و پرچم دار کشور ایتالیاست.این ایرلاین ایتالیایی جز 12 ایرلاین اول جهان است. این موقعیت آن‌ را انتخاب اول بسیاری از مشتریان قرار داده است .این ایرلاین سال‌ها انتخاب اول کسانی بود که قصد سفر به ایتالیا داشتند و بسیاری از شرکت‌های مسافرتی در ایران در برگزاری توردور ایتالیا و یا تور رم خود، این ایرلاین را انتخاب می‌کردند، و اکثر مسافران  از کیفیت پرواز با این ایرلاین راضی بودند. متاسفانه با بازگشت مجدد تحریم‌ها، این ایرلاین پروازهای خود به ایران را قطع کرد.مقاله زیر به شما کمک می‌کند قبل از انتخاب این ایرلاین برای سفرتان با کیفیت پروازی این ایرلاین آشنا شوید.

 

انواع کلاس‌های پروازی

شرکت هواپیمایی آلیتالیا به طور معمول برای پروازهای خود سه الی چهار طبقه و کلاس پروازی در نظر گرفته‌است. مگنیفیسیا کلاس (کلاس عالی و درجه یک)، بیزینس کلاس (کلاس تجاری)، پیرمیوم اکونومی کلاس (کلاس پیرمیوم) و اکونومی کلاس (یا کلاس اقتصادی) چهار طبقه پروازی هستند در ادامه درباره آنها می­خوانید.

  • کلاس مگنیفیسیا Magnificia Class

از نظر کیفبت پرواز ایرلاین آلیتالیا ، این کلاس بهترین خدمات ممکن را به مهمانان ارائه می­کند و بهترین غذاهای ایتالیایی در آن سرو می‌شود.در این کلاس پروازی پذیرایی از شما از فرودگاه آغاز خواهد شد.به این ترتیب که از ورودی اختصاصی و تحت شرایط خاص به هواپیما وارد خواهید شد.علاوه بر این می‌توانید تا دو بسته 32 کیلوگرمی بار را بدون هزینه اضافی با خود حمل کنید.در فرودگاه‌های همکار آلیتالیا این امکان فراهم شده‌است تا از سالن‌های انتظار اختصاصی که با رسومات ایتالیایی طراحی و آماده شده‌اند استفاده کرده و پذیرایی شوید.

 

کیفیت ایرلاین آلیتالیا
آیتالیا-لیو پرواز

صندلی‌های تخت خواب شو با زاویه 180 درجه با امکان ماساژ، کابین‌های اختصاصی، مانیتورهای اختصاصی با آلبوم فیلم، موسیقی بازی و سیستم WiFi و GSM، بسته خواب (پتو و بالشت) برخی دیگر از خدمات این کلاس هستند.در این کلاس پروازی انواعغذاهاونوشیدنی‌های ایتالیایی و بین­المللی با کیفیت عالی و به صورت تمام وقت سرو می‌شود و مهمان‌ها می‌توانند در تمام مدت پرواز از این خدمات بهره مند شوند.

  • بیزینس کلاس Business Class

در خصوص کیفیت پرواز ایرلاین آلیتالیا ،در این کلاس پروازی می‌توان گفت ، خدمات و امکانات خاصی ارائه می‌شود که سفر شما را راحت‌تر و کاراتر می‌کند.سالن انتظار مجزا و میز پذیرش اختصاصی در فرودگاه همراه با مجوز حمل بار 32 کیلوگرمی برخی از خدماتی هستند در فرودگاه به شما ارائه خواهند شد.صندلی ارگونومیک با روکش چرمی، قابلیت تخت خوابشو و فضای بیشتر 4 صندلی در هر ردیف، بسته شب (شامل پتو و بالشت) خدمات رفاهی این کلاس هستند.

در تمامی پروازها خدمه پرواز با نوشیدنی به پیشواز مهمان‌ها خواهند رفت.منوی غذاهای ایتالیایی که بسته به مدت زمان، نوع پرواز و فصل سفر متفاوت است تا پرواز شما را جذاب‌تر کند. بسته به زمان پرواز در پروازهای کوتاه مدت از میان‌ وعده‌هایی همراه با غذای گرم، صبحانه یا غذا و یا شام از مسافران پذیرایی خواهد شد.در تمام مدت پرواز نیز انواع نوشیدنی‌های سرد و گرم برای مسافران این کلاس پروازی سرو می­شود.

  • کلاس پرمیوم اکونومی Premium Economy Class

این کلاس پروازی از نظر قیمت،راحتی و تسهیلات مابین کلاس معمولی اکونومی و کلاس لوکس تجاری قرار گرفته است.مجوز حمل بار تا ظرفیت 23 کیلوگرم،میز اختصاصی پذیرش در فرودگاه خدمات قابل ارائه به مسافرانی هستند که پرمیوم را انتخاب کرده‌اند.

کیفیت ایرلاین آلیتالیا
الیتالیا- لیو پرواز

صندلی‌های ارگونومیک که با فاصله‌ای بیشتر از صندلی‌های معمولی کلاس اکونومی (در کابین‌های جداگانه با 17 الی 24 صندلی) هستند که تا 120 درجه قابلیت تخت شدن دارند و همراه با ارائه سرویس بسته شبانه شامل بالشت و پتو اصلی‌ترین خدمات رفاهی این کلاس هستند.مانیتورهای اختصاصی با مجموعه‌ای از فیلم، موسیقی، بازی و برنامه‌های تلویزیونی، سیستم‌های WiFi و GSM و اخبار روز دنیا نیز تسهیلاتی هستند که برای سرگرمی مسافران فراهم شده‌اند.غذای گرم، میان‌وعده و یا صبحانه، نوشیدنی خوشامدگویی هنگام ورود مسافران به هواپیما و نوشیدنی سنتی ایتالیایی برای بدرقه مسافران قبل از فرود هواپیما برخی از خدمات پذیرایی این ایرلاین است.

  • کلاس اکونومی Economy Class

کیفیت پرواز ایرلاین آلیتالیا در این کلاس پروازی  از نظر قیمتی اقتصادی‌تر از موارد بالاست،انتخاب بخش بزرگی از مسافران است.این کلاس دارای مانیتورهای شخصی با گالری بزرگی از فیلم‌، بازی‌، موسیقی وبرنامه‌های تلویزیونی همراه با اینترنت وای فای، سیستم GSM و اخبار زنده است.صندلی‌های این طبقه به صورت معمولی در کنار یکدیگر قرار گرفته‌اند.

کیفیت ایرلاین آلیتالیا
آلیتالیا- لیو پرواز

در پروازهای اکونومی آلیتالیا می‌توانید از میان وعده‌ها و نوشیدنی‌ها در طول سفرتان لذت ببرید. در سفرهای کوتاه‌تر از سه ساعت تنها یک میان وعده سرو خواهد شد. در پروازهای بیش از سه ساعت، سرویس غذا شامل ساندویچ، دسر و نوشیدنی سرد یا گرم می‌شود و شما می­توایند وعده‌های غذایی خاص‌تری را از قبل رزرو کنید.در سفرهای بلندمدت دو نوع سرویس غذایی ارائه می‌شود:یک وعده غذایی اصلی که شامل گوشت یا پاستا همراه با میوه و دسر استو سرویس بعدی مربوط به یک میان وعده یا صبحانه است که بسته به زمان پرواز تغییر می‌کند.در پروازهای بیش از 11 ساعت نیز یک میان وعده و نوشیدنی به عنوان سومین پذیرایی برای مسافران سرو خواهد شد.

 

واقعیت‌هایی که قبل از انتخاب این ایرلاین برای سفر باید راجب آن بدانید:

با اینکه قیمت این ایرلاین همواره گران‌تر و بیش‌تر از قیمت پروازهای هواپیمایی‌های ایرانی است،اما اغلب مسافران ایرانی کیفیت خدمات رسانی و به طور کلی کیفیت پرواز این ایرلاین را ضعیف‌تر از ایرلاین‌های ایرانی ارزیابی می‌کنند. با این حال این نکته را در نظر داشته باشید چنانچه برای اخذ ویزای ایتالیا پروازهای آلیتالیا را رزرو کنید شانس شما برای دریافت ویزا بالاتر خواهد رفت.برای خدمات رسانی بهتر این ایرلاین بین‌المللی مهمانداران خود را از سراسر جهان انتخاب می‌کندو این امر کمک می‌کند تا مهمانداران بتوانندبا راحتی بیشتری با ملیت‌های مختلف که با این ایرلاین سفر می‌کنند ارتباط برقرار کنند.

لیو پرواز
لیو پرواز مجری تور ایتالیا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *