حتما این موضوع را شنیده اید که یکی از محبوب ترین و به صرفه ترین انواع سفر که در کشورهای اروپایی استفاده میشود، سفر با اتوبوس است؛ سفر با اتوبوس از این جهت مورد توجه می باشد که مناظر بیش از حد زیبا و فواصل بین شهرها نیز کم است. خب سوال این است؛ خرید بلیت اتوبوس بین شهری را در تور ایتالیا انفرادی چگونه است؟ آیا ما بعنوان مسافر امکان خرید بلیت اتوبوس در ایتالیا را داریم؟ در ادامه شما را با شرایط و نحوه خریداری بلیت اتوبوس آشنا خواهیم کرد:

سفر با اتوبوس- لیو پرواز
سفر با اتوبوس- آژانس لیو پرواز

بسیاری از کسانی که بصورت انفرادی به ایتالیا سفر می‌کنند ترجیج می‌دهند فاصله بین شهرها را با اتوبوس طی کنند و از دیدن مناظر بین شهرها لذت ببرند. البته بعضی ها هم ترجبح می‌دهند شب با اتوبوس سفر کنند تا مجبور به پرداخت هزینه هتل بابت اقامت شبانه خود نباشند. در هرحال هدف هرچه باشد، سفر با اتوبوس در اروپا و مشاهده مناظر بسیار لذت بخش است. برای خرید بلیت اتوبوس در ایتالیا می‌توانید به سایت flixbus.com مراجعه کنید تا بتوانید طبق برنامه سفر خود، اتوبوس مورد نظر را پیدا کرده و به آسانی سفری بی دغدغه داشته باشید. البته برای ما ایرانی‌ها باز نداشتن کارت اعتباری بین المللی میتواند مشکلی در خرید بلیت اتوبوس بصورت آنلاین باشد.

خریدبلیط اتوبوس در  سفر به ایتالیا را از آژانس لیو پرواز بخواهید

سفر با اتوبوس- لیو پرواز
سفر با اتوبوس- آژانس لیو پرواز

در کنار به صرفه بودن طی کردن مسافت بین شهرها با اتوبوس، مشکلی که در سفر با اتوبوس وجود دارد محل توقف این اتوبوس‌ها در هر شهر می‌باشد که معمولا” در فرودگاهها و یا مکان‌های خاصی در هر شهر می‌باشد که رفتن به این ایستگاهها و یا پس از پیاده شدن از اتوبوس رفتن تا هتل مقداری مشکل می‌باشد. بهترین راهکار برای حل این مسئله، گرفتن کمک از یک آژانس معتبر بعنوان مشاور در طول سفرتان است که ما پیشنهاد میکنیم پیش از انجام هر رزرو یا خریدی، ابتدا با کارشناسان ما در آژانس لیوپرواز در تماس باشید تا شما را به بهترین نحو راهنمایی کنند.

 تورهای انفرادی ایتالیا