مشاوره سفر به ایتالیا

مشاوره سفر به ایتالیا را قبل از هرگونه اقدامی فراموش نکنید .همیشه از قدیم به یاد داریم که بزرگان به ما توصیه کرده‌اند برای موفقیت در هر کاری که تجربه و تخصص ندارید، قبل از انجام آن کار، با افراد متخصص در آن موضوع مشورت کنید، تا بتوانید آن کار را به بهترین نحو انجام دهید و به نتیجه دلخواه خود برسید. قطعا” مقوله سفر و سفر به ایتالیا هم از این مورد استثناء نیست. هرروز شاهد تماس افراد مختلفی هستیم که با دفتر آژانس لیو پرواز تماس می‌گیرند و بابیان اینکه خودشان برای درخواست ویزای ایتالیا اقدام کرده‌اند. حالا که جواب ویزایشان آمده با درخواست ویزای آن‌ها موافقت نشده است، و بسیار ناراحت و نگران هستند و بعضا” مدعی می‌شوند تمام مدارک موردنیاز سفارت را داشته اند. وقتی با این افراد بیشتر صحبت می‌کنیم و علت ریجکت شدن آن‌ها را می‌پرسیم در جواب می‌گویند مثلا” عدم اثبات تمکن مالی درحالی‌که  300 میلیون در حساب خود داشته‌اند، وقتی به مساله ریزتر نگاه می‌کنیم و بررسی می‌کنیم می‌بینیم چند روز مانده به تاریخ تحویل مدارک یک‌دفعه مبلغ زیادی به‌حساب خود ریخته‌اند و سپس یک تمکن مالی از بانک خود برای سفارت گرفته‌اند. غافل از اینکه سفارت نسبت به واریز مبالغ زیاد چند روز قبل از تحویل مدارک به سفارت حساس است و احتمال می‌دهد این پول برای صاحب حساب نبوده است و به همین خاطر حتی با تکمیل بودن سایر مدارک با درخواست ویزای آن‌ها موافقت نمی‌کند. پس به همین سادگی و با یک اشتباه کوچک شانس خود را در دریافت ویزا از دست داده‌اند. پس به شما توصیه می کنیم قیل از اقدام به دریافت ویزای شینگن از خدمات مشاوره سفر به ایتالیا، آژانس لیو پرواز استفاده نمایید.

شاید شما هم تصور می‌کنید که با پیشرفت اینترنت و امکان رزرو اینترنتی هتل و پرواز برای سفر، دیگر نیازی به استفاده از خدمات سفر آژانس های مسافرتی نیازی ندارید . افراد بسیاری را در این چند سال دیده‌ام که خود اقدام به برنامه ریزی برای سفر به ایتالیا کرده‌اند ولی پس از بازگشت از سفر بسیار ناراضی از هتل و محل اقامت خود بودند . معمولا” این افراد بدون داشتن تجربه کافی اقدام به برنامه‌ریزی برای سفر خود می‌کنند، با تصور این‌که با خرید آنلاین هتل یا پرواز سفرشان برایشان بسیار ارزان‌تر تمام می‌شود که این یک تصور کامل اشتباه است و پس از بازگشت از سفر متوجه می‌شوند نه تنها سفرشان برایشان ارزان‌تر تمام نشده است، بلکه متحمل سختی‌های فراوانی هم شده‌اند. به شما توصیه می‌کنیم قبل از سفر از خدمات مشاوره سفر به ایتالیا آژانس مسافرتی لیو پرواز استفاده نمایید.

 

مشاوره سفر به ایتالیا- لیو پرواز
مشاوره سفر به ایتالیا- لیو پرواز

لیو پرواز

شما در هر زمان هر کجا که باشید می‌توانید از طریق ایمیل، آنلاین چت، تلگرام و تلفن با کارشناسان لیو پرواز تماس بگیرید و از خدمات مشاوره در سفر ما بهره‌مند شوید.شما حتی نیاز نیست از ما بخرید. اعتماد شما به ما سرمایه ارزشمندی خواهد شد که در زمان مناسب به ثمر خواهد نشست.

تخصص گرایی رمز بقای آژانس های مسافرتی

سفر به ویژه به اروپا از جمله خریدهای گران قیمت و لوکس محسوب می شود و با توجه به آنکه شما قرار استبه مکانی سفر کنید که ممکن است درباره فرهنگ و مردم و جغرافیای آن اطلاعات جامع و دقیقی نداشته باشیدمشخصا عاری از ریسک نخواهد بود.به علاوه، هر یک از شما به عنوان خواسته و علایق خاص خود را دارید و می خواهید سفری مطابق با شرایطو متقضیات خود تجربه کنید. برخی از شما ممکن است بدنبال سفرهای لوکس باشید و برخی دیگر ترجیحمی دهید در سال سفرهای بیشتری بروید و در عوض سفرهایتان ارزان قیمت باشید. گروهی از شما از مراکزخرید و پارک های سرگرمی لذت می برید و برخی دیگر نیز دوست دارید بیشتر زمان خود را در موزها باشیدو در مورد تاریخ یک مکان ها بدانید.اینکه بدانید چه نوع سفر و چه مقصدی مناسب روحیه شماست و کی باید کدام مقصدی را انتخاب کنید و باتوجه به بودجه و همراهان خود چه پکیجی را انتخاب نمایید کاری ساده نیست مگر آنکه بخواهید انرژی وزمان زیادی را صرف جستجوی اطلاعات کنید یا آنکه مسافری بسیار مجرب باشید.

تخصص ما چیست؟

ما ترجیح داده ایم در یک حوزه جغرافیایی تخصص پیدا کنیم. هرچند تمام اروپا را می شناسیم ولی ایتالیا تخصص ماستو بر این باوریم که خدمات لیو پرواز را بهتر از هر مجموعه دیگری می توانیم ارائه کنیم.شناخت ما از ایتالیا به ما این اعتماد به نفس را داده است تا بدون نگرانی ادعا کنیم مشاوران شما در لیو پرواز هستیمو هیچ سوالی را بی پاسخ نمی گذاریم و همواره بهترین گزینه ها را به شما پیشنهاد می کنیم.پس از خدمات مشاوره رایگان ما در سفر به ایتالیا استفاده کنید.

فرم خدمات مشاوره رایگان سفر به ایتالیا:

اگر نیاز به مشاوره رایگان سفر به ایتالیا یا سایر کشورهای اروپایی دارید هم اکنون فرم زیر را پر کنید یا با ما تماس بگیرید.