پروازهای ارزان تهران به ایتالیا

پرواز ازران به ایتالیا
لیو پرواز
پرواز ارزان به ایتالیا

 

سفر به یک کشور اروپایی مانند ایتالیا می‌تواند گران و پرهزینه باشد، اما انتخاب پرواز ارزان از تکنیک های گردشگران حرفه ای برای کاهش چشمگیر هزینه های سفر است. ایتالیا برای یک گردشگر پر از انتخاب است، از هتل‌های ارزان تا لوکس‌ترین آنها، از مراکز خرید بزرگ و برندهای مطرح تا تعدادی از مهمترین جاذبه‌های تاریخی ثبت شده در فهرست میراث جهانی یونسکو. همچنین برای سفر از تهران به کشوری که یکی از قطب‌های اصلی گردشگری جهان است، پروازهای متعددی وجود دارد که با شناختن آنها می‌توانید در مخارج سفر خود صرفه جویی کنید. با ادامه این مقاله همراه باشید تا تعدادی از پروازهای ارزان تهران به ایتالیا را بشناسید.

 

پروازهای ارزان ایتالیا
پرواز ایتالیا-لیو پرواز

پرواز از تهران به رم

تور رم  سفری به پایتخت و بزرگترین شهر ایتالیاست، بسیاری از گردشگران ابتدا وارد این شهر خواهند شد. پگاسوس از ایرلاین ‌هایی است که پرواز ارزان قیمتی به رم دارد. اما برای رسیدن به رم باید چند ساعتی را در فرودگاه استانبول توقف کنید تا پس از حدود 11 ساعت به رم برسید. یکی دیگر از پرواز‌های ارزان تهران به ایتالیا، پرواز ایرلاین بین المللی اوکراین است.مدت زمان این پرواز از پرواز پگاسوس 2 ساعت کمتر است، با این حال باز هم باید توقفی در کیف را تجربه کنید. پروازهای اتحاد یکی دیگر از انتخاب‌های شما برای سفری ارزان از تهران به ایتالیاست، اما برای صرفه جویی در هزینه پرواز باید مدت زمان زیادی را در ابوظبی توقف داشته باشید (19 ساعت).با استفاده از پرواز هواپیمایی ترکیش می‌توانید پس از 8 ساعت از تهران به رم برسید، اما به شرط اینکه دوست داشته باشید دو ساعت در استانبول توقف کنید. اگر دوست دارید با صرف هزینه و زمان کمی یکی از پروازهای خوب تهران به ایتالیا را تجربه کنید، ایرلاین قطر گزینه مناسبی است. پرواز قطر با یک ساعت توقف در دوحه، شما را 9:30 ساعته به رم می‌رساند. اما همانطور که دیدید، متاسفانه تقریبا همه پروازهای تهران به ایتالیا، غیرمستقیم هستند و شما مجبورید توقف‌های بعضاً طولانی داشته باشید تا پروازتان در فرودگاه‌های رم بنشیند. تنها پروازی که در حال حاضر به صورت مستقیم از تهران به ایتالیا فعالیت دارد، پرواز ایران ایر است و پرواز این ایرلاین حدود 5 ساعت طول می‌کشد.

 

 

پرواز ازران به ایتالیا
پرواز ایتالیا- لیو پرواز

پرواز از تهران به میلان 

برای سفر به مرکز مد و فشن دنیا و زادگاه بسیاری از برندهای مطرح مد و پوشاک، بهتر است در هزینه پروازتان صرفه جویی کنید تا بتوانید پول بیشتری صرف خرید بهترین و جدیدترین مدل‌های لباس کنید. ایرلاین های پگاسوس و اوکراین در مسیر تهران به میلان نیز پروازهای ارزان قیمت و با کیفیتی دارند و با توقفی کوتاه در استانبول یا کیف، پس از 11 ساعت به میلان خواهید رسید. اما اگر زمان برایتان اهمیت بیشتری دارد، می‌توانید از ایرلاین ترکیش استفاده کنید. این پرواز مقداری گرانتر است اما مدت زمان سفرتان را به 8 ساعت کاهش می دهد. حتی اگر برای رسیدن به شهر مد و تماشای ویترین‌های فروشگاه‌های لوکس بیش از این عجله دارید، می‌توانید با رزرو پرواز هواپیمایی اتریش 7ساعته در میلان باشد؛ اما فراموش نکنید که باید هزینه بیشتری نیز پرداخت کنید.

انتخاب یک پرواز مناسب و ارزان در کلاس اکونومی می‌تواند تاثیر بسزایی در هزینه سفر شما داشته باشد و به مدیریت هزینه سفر شما کمک کند. با اینکه در حال حاضر پرواز مستقیم ایران ایر از تهران به ایتالیا فعال است، اما همانگونه که دیدید پروازهای متنوعی از ایرلاین‌های مختلف در این مسیر در تردد هستند که با یک توقف شما را به ایتالیا خواهند رساند. پس بهتر است در انتخاب پرواز خود دو معیار مدت زمان و هزینه را در نظر بگیرید تا سفری کم هزینه تر و در عین حال راحت داشته باشید.

 

لیو پرواز
لیو پرواز مجری تور ایتالیا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *