لیو پرواز

شهرهای توریستی ایتالیا که هر گردشگری حداقل یکبار باید آنها را ببیند .ایتالیا در جنوب اروپا واقع شده ، این کشور چکمه مانند، یکی از محبوب ترین کشورهای مسافرتی در جهان به شمار می آید که شامل گنجینه های هنری، مدهای به روز ، چشم اندازی خیره کننده ، مردم احساساتی و غذاهای درجه یک و جاهای دیدنی بسیاری می باشد.ایتالیا مکان های زیادی برای دیدن دارد آنقدر که دیدن همه آن ها ممکن است به اندازه یک عمر طول بکشد.در ادامه این بخش از گردشگری در لیوپرواز یک مرور کلی بر بهترین شهرهای  دیدنی  ایتالیا خواهیم داشت.

۱۰. شهر ناپل

ناپل از جاها و شهر های توریستی  ایتالیامی باشد :یکی از شلوغ ترین شهر های بزرگ ایتالیا ناپل ، مرکز ناحیه کامپانیا در جنوب ایتالیا است.شهر ناپل گنجینه ای از آثار هنری و مکان های تاریخی و همچنین مقاصد پر رفت و آمد و رستوران ها است.غذاهای مورد علاقه در اینجا از پیتزا و اسپاگتی و پارمیجیانا تشکیل شده است.تهیه این غذاها در ناپل بسیار جدی گرفته می شوند و این غذاها با مواد تازه و محلی تهیه می شوند.

ناپل از شهرهای توریستی ایتالیا

ناپل-لیو پرواز

۹.  ناحیه دریاچه ای ایتالیا

ناحیه دریاچه ای واقع در شمال ایتالیا است.بخش انتهایی جنوبی بسیاری از دریاچه ها مسطح هستند چراکه به عمق کوه میرسند.این منطقه ترکیبی از آب و هوای خوب با مناظر جذاب می باشد.گاردا بزرگترین دریاچه است و مناظر خیره کننده ای را به خصوص در امتداد کوه های شمالی آن به نمایش گذاشته است.کومو هم به همان اندازه متحیرکننده است.در تور ایتالیا با لیو پرواز بازدید از این دریاچه‌ها را از دست ندهید.

گاردا از شهرهای توریستی ایتالیا

دریاچه گاردا-لیو پرواز

۸.  شهر سیسیل

از دیگر شهرهای توریستی ایتالیا جزیره مستقل سیسیل از جاذبه های توریستی ایتالیابزرگترین جزیره دریای مدیترانه ؛ سیسیل منطقه ای مستقل در ایتالیا است که تشکیل شده از چند جزیره کوچکتر است.این ناحیه کالابریا با ۵ کیلومتر از تنگه مسینا جدا شده است.سیسیل از لحاظ هنر و تاریخ غنی دارد و جایگاه تمدن مدیترانه ای می باشد.دره معابد آلینجنتو و کلیساهای باروک پالرمو می باشد.مهمترین ویژگی جزیره این است که کوه اتنا بلندترین جزیره آتشنشان فعال اروپا در این جزیره واقع شده است.

شهر سیسیل از شهرهای توریستی ایتالیا

سیسیل-لیو پرواز

۷.  چینکو تره (Cinque terre)

از دیگر شهرهای توریستی ایتالیا چینکو تره از مکان ها و جاهای پربازدید ایتالیابه معنی ” پنج سرزمین” است ، شامل پنج روستای ریمجگری ، مانارولا ، ورنازا، مونتروسا و کورنیگلیا است. روستاهای چینکو تره واقع در منطقه ساحلی شمال غربی ایتالیا در لیگوریا ،از زیباترین مناظر این کشور است که شامل صخره های شیب دار می باشد که بازدیدکننده را به ۱۰۰ سال قبل می برد.این دم آبی پنج روستا را به یکدیگر متصل می کند و مناسب برای تمامی سنین است.این جزیره در استان لیگوریا ایتالیا قراردارد.

 

cinque terre از شهرهای توریستی ایتالیا

Cinque terre-لیو پرواز

۶.  شهر میلان

میلان یکی دیگر از شهرهای توریستی ایتالیا و یکی از ثروتمندترین شهر‌های اروپا می‌باشد. میلان بعنوان مرکز مد وفشن می باشد. میلان همچنین باوجود گنجینه های برجسته معروف جهانی از جمله، نقاشی های لئوناردو داوینچی ، شام آخر،خانه اپرای لا اسکالا، کاستلا اسفورزسکو و یکی از بزرگترین کلیساهای گوتیک بازدید کننده های بسیاری را جذب می کند.در تور میلان لیو پرواز بازدید از این شهر را از دست ندهید.

میلان از شهرهای توریستی ایتالیا

میلان-لیو پرواز

۵.  ساحل امالفی

از دیگر شهرهای توریستی ایتالیا ساحل امالفی یکی از بهترین جاهای دیدنی ایتالیا ساحل امالفی واقع در منطقه جنوب غربی ایتالیا و در کامپانیا می باشد.این شهر به علت زیبایی بی‌نظیر آن به یکی از توریستی ترین شهرهای ایتالیا تبدیل شده است.۳۰ مایل در بخش جنوبی سورنتو پنینسولا کشیده شده است، ساحل امالفی برای خط ساحلی زیبا که شامل خلیج های درخشان،تخته سنگ های صخره ای ، باغ های درخت لیمو، ویلاهای رنگارنگ استراحتگاه های شیک مورد تحسین قرار می گیرد.یکی از شهر های بزرگ و رومانتیک امالفی در امتداد ساحل قرار دارد که دارای سواحل شیشه ای ،خانه های رنگی و کوه های خوش منظر است.امالفی، یکی از بزرگ ترین شهر های ایتالیا با رستوران هایش شناخته می شود.

آمالفی از شهرهای توریستی ایتالیا

آمالفی-لیو پرواز

 

۴. شهر پمپئی

شهر رومی پمپئی از مناطق شهرهای توریستی ایتالیایکی از مهم ترین مقاصد توریستی ایتالیا پمپئی می باشد که شهری رومی معروف با حدود چندین فوت خاکستر آتشفشان تقریبا ۱۷۰۰ سال پس از فوران عظیم وزوویوس زیر چندین فوت خاکستر دفن شد.کاوش در این شهر از سال ۱۷۴۸ آغاز شد و این مکان در نزدیکی شهر مدرن ناپل قرار گرفته است.یک تور به پمپئی مرور جذاب بر زندگی روزمره دنیای روم باستان را نشان می دهد.بازدیدکنندگام میتوانند در خیابان های این شهر بقایای نانوایی ها حمام ها و دیگر بناها را ببینند.در تور رم بازدید از این شهر را از دست ندهید.

 

شهر پمپئی از شهرهای ایتالیا

پمپئی- لیو پرواز

۳.  شهر ونیز

ونیز دیدنی ایتالیا شهری شناور روی آب، یکی از جاهای دیدنی در کشور ایتالیا است. ونیز شهری منحصربفرد روی یک تالاب قرار گرفته که توسط دریای آدریاتیک ساخته شده است.ونیز ، واقع در شمال شرقی ایتالیا، مجمع الجزایری با ۱۱۸ جزیره است که توسط صدها پل زیبا و کانال های خوش منظر متصل شده اند.کانال بزرگ مشهور شهر را به دو قسمت تقسیم می کند.آبشارهای جذاب و معماری تاریخی ونیز را در زمره عجیب ترین شهر های جهان قرار می دهد ونیز اغلب شهر شلوغی است امادیدن مکان های باشکوه مانند میدان و کلیسای سنت مارک، کاخ دوگ ها و پل ریلتو ارزشش را دارد.در تور ونیز لیو پرواز بازدید از این شهر را از دست ندهید.

ونیز از شهرهای توریستی ایتالیا

ونیز-لیو پرواز

۲.  توسکانی

طبیعت توسکانی بکر و زیبا از جاهای دیدنی ایتالیامعروف ترین منطقه ایتالیا، توسکانی نقاشی زیبای تپه ها ، درختستان های زیتون، باغ های انگور و درختان سایپرا را به تصویر می کشد.شهر قرون وسطایی آن ، سی ینا نیز نقاشی های کارشده بی نظیری را دارد و این درحالی است که این شهر مرکز تاریخی و محبوب ترین مرکز گردشگری ایتالیا است.البا، از بزرگترین جزیره های توسکانی است ، که دارای سواحل بینظیری است ، درحالیکه پیزا با برج کج پیزا شناخته می شود.

توسکانی از شهرهای توریستی ایتالیا

توسکانی-لیو پرواز

۱۰-شهر جنوا

شهر قدیمی جنوا واقع در شمال ایتالیا قراردارد. بازدید از این شهر بندری و ساحلی را در تور ایتالیا از دست ندهید. این شهر نقش اصلی در تجارت دریایی دارد. از بندر این شهر میتوان با کشتی کروز به سفر دریایی رفت .بازدید از این شهر و آکواریوم آن را از دست ندهید.

میدان دی فراری شهر جنوا

میدان دی فراری شهر جنوا-لیو پرواز

 

لیو پرواز

لیو پرواز مجری تور ایتالیا