تصور کنید شما ویزای شینگن ایتالیا را با موفقیت دریافت کردید، در مرحله بعد برنامه‌ریزی سفر مهم‌ترین مسئله برای شماست و قطعاً انتخاب هتل مناسب ازنظر قیمت و مکان متناسب باسلیقه و بودجه شما، یکی از دغدغه‌های اصلی هر مسافری می‌باشد. رزرو هتل یکی از مهم‌ترین آیتم‌های سفر به ایتالیا می‌باشد همواره مسافرانی که قصد سفر برای اولین بار به یک شهرهای ایتالیا را بدون تور  دارند با این سؤال روبرو هستند که کدام نقطه شهر برای انتخاب محل اقامت مناسب است،  چگونه این رزرو محل اقامت را انجام دهند. رزرو محل اقامت یا همان هتل انتخابی در هر شهر ایتالیا امروزه بسیار آسان می‌باشد و این امکان وجود دارد که شما با چند کلیک نسبت به رزرو محل اقامت خود اقدام کنید. هر گردشگر بر اساس آیتم‌های مدنظر خود اقدام به انتخاب محل اقامت خود در هر شهر می‌نماید.

رزرو هتل در ایتالیا - آژانس لیوپرواز

 مهمترین فاکتورها در رزرو هتل در ایتالیا :

1-دسترسی به وسایل نقلیه عمومی.

2-دسترسی به مراکز فروش.

3-امنیت.

4-هزینه هر شب اقامت.

5-توریستی بودن محل اقامت.

6-فاصله از فرودگاه.

اشاره کرد.امروزه بدلیل اینکه اکثر سایتهای معتبر دنیا رزرو هتل های خود را با کارتهای اعتباری ویزا یا مستر کارت ارائه می ‌دهند و ما به دلیل تحریم‌ها، نمی‌توانیم ار این کارتها استفاده کنیم. به همین خاطر  گردشگر محدویت فراوانی در انتخاب هتل دارد.از آنجایی‌که رزرو هتل یکی از فاکتورهای مهم در سفر به ایتالیا می باشد پس قبل از رزرو هتل خود به درجه هتل و رنکینگ هتل و نیز امتیازی که افراد دیگر بعد از استفاده از هتل مورد نظر شما به ان داده اند توجه کنید.در واقع میتوان گفت یکی از عوامل موثر در قیمت تورهای ایتالیا نوع و درجه هتل می باشد.

اطلاعات مورد نیاز جهت رزرو هتل در ایتالیا 

سعی کنید در سفر به ایتالیا هتل‌های خود را در مرکز شهر و یا نزدیک به ایستگاه مترو بگیرد که دسترسی از انها برای رفتن به مرکز شهر و یا  جاهای دیدنی هر شهر راحت باشد.آژانس مسافرتی لیو پرواز در تور میلان خود، هتل محل اقامت مسافرین خود را در نزدیک ایستگاه قطاز مرکزی یا همانMian centrale  رزرو می کند تا شما براحتی و با کمک مترو بتوانید به راحتی در شهر میلان گشت وگذار کنید .در تور ونیز ما به شما پیشنهاد می‌کنیم هتل‌های خود را در منطقه مستره نزدیک ایستگاه قطار بگیرید. دقت کنید هتل‌های نزدیک کانال خیلی قدیمی و در عین حال گران قیمت هستند.در تور رم و سفر به این شهر قدیمی هتل خود را در منطقه ترمینی و نزدیک به ایستگاه قطار ترمینی بگیرید. تا به پای پیاده و قدم زدن در این شهر زیبا به تاریخ سفر کنید .در سفر به فلورانس هتل خود را نزدیک ایستگاه قطار سانتا ماریا نولا رزرو کنید تا با پای پیاده در شهر عشق و هنر فلورانس قدم بزنید و علاوه بر دیدن پل قدیمی از دیدن آثار معماران  بزرگی چون  میکل آنژ در این شهر لذت ببرید.

 

رزرو هتل در ایتالیا - آژانس لیوپرواز
رزرو هتل در ایتالیا – آژانس لیوپرواز

 

نکات مهم موقع رزرو هتل در ایتالیا

در هنگام رزرو هتل بصورت آنلاین به شما توصیه می کنم به موارد زیر دقت نمایید:

1- وضعیت کنسلی هتل در صورت عدم سفر.

2- حتما” هتل خود را با صبحانه رزرو کنید.

3- داشتن سیستم گرمایش وسر مایش.

4- مقدار مالیاتی که بابت هر شب اقامت باید در هتل پرداخت کنید.

5-امکان استفاده از اینترنت هتل.

6-انداره اتاق و نوع تخت.

7-ساعت مجاز ورود وخروج از هتل.

8- فاصله از مترو.

9- حتما” از سایت‌های معتبر رزرو خود را انجام دهید مثل سایت BOOKING.

تورهای نوروز ایتالیا

رم (5روز)

تورهای نوروز ایتالیا

میلان (6روز)

تورهای نوروز ایتالیا

رم،بارسلونا (7 روز)

تورهای نوروز ایتالیا

رم،پاریس (7روز)

تورهای نوروز ایتالیا

رم،فلورانس،ونیز،میلان (11روز)

تورهای نوروز ایتالیا

رم،ونیز،میلان (9روز)

تورهای نوروز ایتالیا

میلان،فلورانس،ونیز (9روز)

تورهای نوروز ایتالیا

ونیز،فلورانس،جنوا (9روز)

تورهای نوروز ایتالیا

رم،میلان (7روز)

تورهای نوروز ایتالیا

رم،ونیز (6روز)

تورهای نوروز ایتالیا

میلان،پراگ (7روز)

تورهای نوروز ایتالیا

رم،فلورانس،ونیز (8روز)