لیو پروازلیو پرواز
رمز عبور را فراموش کرده اید؟

تور ونیز

تور ونیز

لیو پرواز

تور ونیز اختصاصی

 

 

همسفر عزیز چند صباحی است که بخاطر شیوع گسترده ویروس کرونا در جهان، این فرصت دست نداده که خیلی از ما سفر داشته باشیم. به امید پایان یافتن این روزهای ناخوشایند، شما را دعوت میکنیم تا در مقاله زیر چند دقیقه از وقت گرانبهای خود را به ما بدهید و یک سفر مجازی به شهر زیبای ونیز به همراه ما داشته باشید.

در تور ونیز، سفری خواهید داشت، به شهر زیبا و تاریخی ونیز که در شمال کشور ایتالیا و در منطقه ونتو قرار دارد. در این مقاله برای شما می‌نویسیم، چطور در سفر دوروزه خود به شهر ونیز از جاهای دیدنی آن بازدید و با قدم زدن در کوچه‌های ونیز خاطراتی به‌یادماندنی برای خود به تصویر بکشید. با توجه به اینکه گشت‌وگذار در ونیز بیش از سه روز فرصت نمی‌خواهد و با در نظر گرفتن هزینه‌های سفر، پیشنهاد لیوپرواز به‌عنوان مشاور مسافرتی شما این است که در کنار بازدید از ونیز رویایی، بازدید کوتاهی از شهرهای فلورانس و پیزا نیز داشته باشید. در ادامه با ما همراه باشید.

کانال ونیز در تور ونیز

ونیز-لیو پرواز

در ونیز کجا هتل بگیریم؟

قبل از هر چیز بهتر است بدانیم درکدام قسمت ونیز باید هتل بگیریم؟ شهر ونیز به‌واسطه وجود کانال طبیعی به طول ۳ کیلومتر به دو بخش خشکی و کانال که تماماً پوشیده از آب است تقسیم می‌شود. اکثر ما ونیز را با کانال آب موجود در آن می‌شناسیم. هر گردشگری که به شهر ونیز سفر می‌کند، این قسمت شهر را برای گشت‌وگذار انتخاب می‌کند که البته امری کاملا طبیعی است. خوب است بدانید هتل‌های موجود در کنار کانال ونیز بسیاری قدیمی و گران قیمت  هستند و اکثرا بوی نم می‌دهند، همچنین بوی تعفن آب کانال هم در بعضی از فصول سال اذیت کننده است. بسیاری از مسافران وقتی می‌خواهند هتلی رزرو کنند، هتل خود را در محدوده میدان سان مارکو نزدیک کانال می‌گیرند، غافل از اینکه دسترسی به میدان سان مارکو بسیار سخت است و  باید با اتوبوس یا تاکسی آبی چمدان‌های خود را تا هتل ببرند و یا از افرادی که چرخ‌دارند، بخواهند این کار را برایشان انجام دهند.

تور ونیز

تور ونیز – لیوپرواز

شاید بپرسید پس کجا هتل بگیریم؟

آژانس مسافرتی لیو پرواز در تور ونیز خود هتل‌ها را در منطقه مسترهِ ونیز رزرو می‌کند، این منطقه در قسمت خشکی شهر ونیز قرار دارد و هتل‌های آن اکثراً نوساز و باقیمت مناسب می‌باشند، پس دیگر نیاز به پرداخت مبالغ زیاد برای رزرو هتل در شهر ونیز نیستید و شما می‌توانید به‌راحتی با تاکسی تا کنار هتل خود بروید.

تور ونیز

نمایی زیبا از پل ریالتو – تور ونیز

 

لیو پرواز

لیو پرواز مجری تور ایتالیا

   قیمت تور ونیز ۵ روز (تابستان ۹۹)

[/alert]

HOTELSRANKINGDBLSGLCWBCNBINF
ستارهستارهستارهستاره۶-۷
ستارهستارهستارهستاره  ۷-۸
            ستارهستارهستاره۶-۷
            ستارهستارهستاره۷-۸

 

خدمات تور ونیز

دریافت وقت سفارت برای تحویل مدارک به سفارت ایتالیا
نامه ضمانت بازگشت از سفر مسافر، صادره از طرف آژانس مسافرتی ایتالیایی به کنسولگری سفارت ایتالیا
دعوت‌نامه توریستی بنام مسافر، صادره از طرف آژانس مسافرتی ایتالیایی به کنسولگری سفارت ایتالیا
ارائه برنامه سفر به کنسولگری سفارت ایتالیا
بیمه مسافرتی تا سقف ۵۰ هزار یورو   

اقامت در هتل با صبحانه در منطقه مستره ونیز
ترانسفر فرودگاهی از فرودگاه به هتل
بلیت قطار رفت‌وبرگشت به فلورانس
سیم‌کارت ایتالیایی دارای شارژ
تور لیدر آنلاین

  DBL: هر نفر در اتاق دوتخته                                            

 SGL: هرنفردر اتاق یک تخته                                              

CWB: کودک ۱۱-۴ سال با تخت اضافی                                      

                                                                                                       کودک ۴-۲ سال بدون تخت :CNB

INF: کودک زیر دوسال   

برنامه سفر پیشنهادی تور ونیز:

روز اول: ورود به فرودگاه مارکوپولو ونیز و اقامت در هتل

روز دوم: بازدید از جاذبه‌های گردشگری ونیز

روز سوم: بازدید از جزیره Murano  وBurano

روز چهارم: گشت‌ یکروزه فلورانس

روز پنجم: تحویل هتل و حرکت به سمت تهران

 

شما میتوانید خدمات و قیمت تور ونیز بهار ۹۹ لیو پرواز با سایر پیشنهادها ، مقایسه کنید تا بتوانید بهترین انتخاب برای تور ونیز داشته باشید.

                                                     لیست قیمت تورهای ترکیبی ونیز (بهار ۹۹)

 

جاهای دیدنی ونیز

میدان سن مارکوPiazza San Marco
برج ناقوسSt Mark’s Campanile
کاخ دوگDoge’s Palace
کلیسای سن مارکوBasiica di San Marco
پل افسوسPonte die Sospiri
پل ریالتوPonte di Rialto
کانال ونیزCanal Grande
جزایر بورانو و مورانوMurano and Burano
جزیره و کلیسای سان جورجوSan Giorgio Maggiore
تور ونیز

نمایی از پل افسوس – تور ونیز

گشت‌وگذار در شهر ونیز

گشت روز دوم

در تور ونیز لیوپرواز همان‌طور که گفتیم، هتل‌ها را در منطقه مستره و نزدیک ایستگاه قطار مستره رزرو می‌کنیم که این کار هزینه تور ونیز را به‌شدت کاهش می‌دهد. همچنین به‌راحتی از ایستگاه قطار مستره به هر شهری که بخواهید می‌توانید بروید. از این منطقه برای رفتن به کانال می‌توانید با خرید یک بلیت قطار ۱.۵۰ یورویی از ایستگاه قطار مستره به سمت کانال حرکت کنید و پس از ۱۵ دقیقه درحالی‌که دو طرف قطار را آب پوشانده است وارد ایستگاه سان لوچا می‌شوید. از قطار پیاده شوید و پس از خروج از ایستگاه قطار، کانال ونیز را در مقابل خود می‌بینید. درواقع این نقطه، نقطه شروع کانال ونیز است، به شهر  زیبای ونیز خوش آمدید!

تور ونیز

نمایی زیبا از کانال بزرگ ونیز – تور ونیز

برای شما در مقاله تور ایتالیا ،جاهای دیدنی ونیز را نوشته‌ایم، پس از لذت بردن از کانال و انجام عکاسی، از ایستگاه بلیت‌فروشی یک بلیت اتوبوس آبی برای lido (ساحل) که ۷.۵۰ یورو بخرید. از این بلیت‌ها ۹۰ دقیقه از زمان سوارشدن می‌توانید استفاده کنید. در تور ونیز لیو پرواز این بلیت جز خدمات تور است و در قیمت تور ونیز لحاظ شده است.

تور ونیز

نمایی از میدان سن مارکو – تور ونیز

پس از خرید بلیت باید به ایستگاه اتوبوس D بروید و سوار اتوبوس‌های آبی که به Lido می‌روند بشوید، با حرکت اتوبوس آبی روی کانال می‌توانید از مناظر زیبای دو طرف کانال همراه با عکاسی لذت ببرید، بعد از نیم ساعت شما به انتهای کانال یعنی به Lido می‌رسید، از اتوبوس پیاده شوید، منتظر بمانید تا اتوبوسی که به سان مارکو می‌رود، بیاید. مجدد سوار اتوبوس شوید. در ایستگاه میدان سان مارکو  پیاده شوید. دقت کنید نیازی نیست موقع سوارشدن دوباره بلیت بخرید، چون بلیت شما هنوز اعتبار دارد. پس از پیاده شدن از اتوبوس در ایستگاه سان مارکو شما می‌توانید از جاذبه‌های دیدنی و زیبا این میدان دیدن کنید و لذت ببرید. پس از گشت‌وگذار در میدان سان مارکو با ادامه مسیر یعنی بازگشت به‌سوی ایستگاه قطار سان لوچا را با قدم زدن در خیابان‌های ونیز ادامه می‌دهیم.

در میدان سن مارکو شما می‌توانید از جاذبه‌هایی مانند کاخ دوگ، کلیسای جامع ونیز و برج ناقوس دیداری داشته باشید. معماری رؤیایی کلیسا شمارا شگفت‌زده خواهد کرد.

در ادامه حتماً بازدیدی از پل زیبای ریالتو داشته باشید و فراموش نکنید از پل افسوس که آخرین منظره‌ای بوده که زندانیان قبل از حبس می‌دیده‌اند نیز دیدن فرمایید.

تور ونیز

کلیسای سن مارکو – تور ونیز

اگر دقت کنید با انتخاب هتل خود در مستره و استفاده از اتوبوس آبی به جای تاکسی آبی  هزینه سفر شما به ونیز را کاهش می دهد و بالطبع قیمت تور ونیز نیز کاهش می یاید.

گشت روز سوم ونیز

از دیگر جاهای دیدنی ونیز در سفر به ونیز، که در روز سوم تور ونیز می‌توانید بازدید کنید، جزیره مورانو (شهر شیشه‌ای) و بورانو (شهر رنگی) است. برای دیدن این دو جزیره یک روز وقت لازم است و باید تور آن را خریداری کنید.

تور ونیز

جزیره بورانو – تور ونیز


تور ونیز

جزیره مورانو – تور ونیز


هنر ساخت اجسام شیشه ای - تور ونیز

هنر ساخت اجسام شیشه ای – تور ونیز

گشت روز چهارم و سفر به فلورانس

تور ونیز

نمایی زیبا از شهر فلورانس – تور ونیز

درگشت دو روزه فلورانس فرصتی است برای بازدید از جاهای دیدنی شهر معماری و هنر ایتالیا، برای رفتن به فلورانس کافی است از ایستگاه قطار مستره سوار قطار سریع‌السیر شوید و پس از ۹۰ دقیقه به ایستگاه قطار سانتا ماریا فلورانس می‌رسید. در تور ونیز لیو پرواز هزینه بلیت قطار رفت‌وبرگشت روی تور ونیز محاسبه شده است.

تور ونیز

ساختمان قدیمی شهر فلورانس – تور ونیز

پس از رسیدن به فلورانس و خروج از ایستگاه قطار کافی است پیاده به سمت دومو بروید و از کلیسای جامع فلورانس یا همان دومو فلورانس بازدید کنید. معماری شاهکار این کلیسا شمارا به وجد خواهد آورد. سپس به میدان جمهوری بروید و بعدازآن گالری آکادمیا بازدید نمایید و ازآنجا به دیدن پل قدیمی بروید. در پل قدیمی شما تعدادی زیادی قفل می‌بینید که شاید از خود بپرسید علت این‌همه قفل چیست؟ این قفل‌ها، قفلی که عشاق به نشانه عشق خود به پل می‌بندند و معمولاً  نام عشق خود یا حرف اول آن را بر روی قفل حک می‌کنند و به نشانه عشق ابدی بین آن دو، دور انداخته می‌شود.

تور ونیز

نمایی از پل قدیمی شهر فلورانس – تور ونیز


تور ونیز

کلیسای جامع فلورانس شهر فلورانس – تور ونیز

در تور فلورانس بازدید از گالری Uffizi  و مجسمه داود را از دست ندهید. بهتر است سری هم به میدان میکل‌آنژ بزنید و از ارتفاع از دیدن شهر فلورانس لذت ببرید .

تور ونیز

میدان سنوریا شهر فلورانس – تور ونیز

بازدید از فلورانس چند ساعت بیشتر زمان نیاز ندارد، درصورتی‌که صبح زود از ونیز حرکت کنید فرصتی خواهید داشت به پیزا بروید و برج کج پیزا هم را هم ببینید، برای رفتن کافی است از همان ایستگاه قطار فلورانس، بلیت برای پیزا خرید کنید و بعد از یک ساعت شما به پیزا می‌رسید. پس از خروج از ایستگاه قطار پیزا وارد خیابان که دقیقاً در روبروی درب خروجی ایستگاه قطار هست شوید و به مسیر خود ادامه دهید بعد از پیاده‌روی به برج پیزا می‌رسید. دیدن برج پیزا از بیرون رایگان است ولیکن اگر بخواهید وارد برج شوید و از طریق راه‌پله به بالای برج بروید باید بلیت تهیه کنید. پس از بازدید از پیزا می‌توانید به ونیز برگردید.

تور ونیز

کلیسای جامع پیزا شهر پیزا – تور ونیز


تور ونیز

برج پیزا شهر پیزا – تور ونیز

پس از یک تور ۵ روزه و بازدید از جاهای دیدنی شهرهای ونیز، فلورانس و پیزا شما می‌توانید از طریق فرودگاه فلورانس یا ونیز و همچنین میلان به ایران برگردید؛ و جالب اینکه در این ۵ روز یک تجربه جدید در سفر بدون تور لیدر و با استفاده از گوگل مپ کسب خواهید کرد، بطوری که بتوانید با مدیریت زمان، حداکثر استفاده را از تور خود بر اساس میل و علاقه خود داشته باشید. آژانس مسافرتی لیو پرواز با کارکنان اجرایی خود در ایران و ایتالیا مجری تورهای اختصاصی به ایتالیا است. شما می‌توانید کلیه خدمات موردنیاز خود را در سفر به ایتالیا از آژانس لیو پرواز کارگزار مستقیم تورهای ایتالیا بخواهید

   قیمت تور ونیز ۵ روز (تابستان ۹۹)

HOTELSRANKINGDBLSGLCWBCNBINF
ستارهستارهستارهستاره۶-۷
ستارهستارهستارهستاره  ۷-۸
            ستارهستارهستاره۶-۷
            ستارهستارهستاره۷-۸

 

خدمات تور ونیز

دریافت وقت سفارت برای تحویل مدارک به سفارت ایتالیا
نامه ضمانت بازگشت از سفر مسافر، صادره از طرف آژانس مسافرتی ایتالیایی به کنسولگری سفارت ایتالیا
دعوت‌نامه توریستی بنام مسافر، صادره از طرف آژانس مسافرتی ایتالیایی به کنسولگری سفارت ایتالیا
ارائه برنامه سفر به کنسولگری سفارت ایتالیا
بیمه مسافرتی تا سقف ۵۰ هزار یورو   

اقامت در هتل با صبحانه در منطقه مستره ونیز
ترانسفر فرودگاهی از فرودگاه به هتل
بلیت قطار رفت‌وبرگشت به فلورانس
سیم‌کارت ایتالیایی دارای شارژ
تور لیدر آنلاین

  DBL: هر نفر در اتاق دوتخته

 SGL: هرنفردر اتاق یک تخته                                              

CWB: کودک ۱۱-۴ سال با تخت اضافی                                      

                                                                                                       کودک ۴-۲ سال بدون تخت :CNB

INF: کودک زیر دوسال   

برنامه سفر پیشنهادی تور ونیز:

روز اول: ورود به فرودگاه مارکوپولو ونیز و اقامت در هتل

روز دوم: بازدید از جاذبه‌های گردشگری ونیز

روز سوم: بازدید از جزیره Murano  وBurano

روز چهارم: گشت‌ یکروزه فلورانس

روز پنجم: تحویل هتل و حرکت به سمت تهران

 

شما میتوانید خدمات و قیمت تور ونیز بهار ۹۹ لیو پرواز با سایر پیشنهادها ، مقایسه کنید تا بتوانید بهترین انتخاب برای تور ونیز داشته باشید.

 

                                             لیست قیمت تورهای ترکیبی ونیز (تابستان ۹۹)

WhatsApp WhatsApp us