همسفران گرامی آژانس لیوپرواز، ماه‌ها است که جهان با ویروس کرونا مواجه شده است و به علت مسائل سلامتی تمامی سفرها کنسل شده‌اند. اما هدف تمامی سفرها بخصوص به کشورهای اتحادیه اروپا توریستی نیست. بعضی از مسافران باهدف‌هایی نظیر تحصیل، بازدید از خانواده و یا بیزینس به اروپا سفر می‌کنند. در مطلب زیر شمارا با شرایط این‌گونه سفر به کشور ایتالیا آشنا می‌کنیم. با ما همراه باشید.

تورهای انفرادی به ایتالیا (سفر بدون تور ) را از لیو پرواز بخواهید

سفر به ایتالیا بدون تور

افرادی که قصد سفر بدون تور به ایتالیا را دارند معمولا” با چند موضوع مهم روبرو هستند:

1- چطور برای ویزای ایتالیا  اقدام کنند.

2- هتل و سایر خدمات مورد نیاز سفر را چگونه خریداری کنند.

3- چگونه برنامه سفر اقتصادی برای خود برنامه‌ریزی کنند .

4- کدام شهرها را برای سفر انتخاب کنند.

5- بلیط قطار و پروازهای بین شهرها و کشورها را چگونه و از کجا خرید کنند.

ما در آژانس مسافرتی لیو پرواز در کنار شما هستیم، به شما کمک میکنیم تا به آسانی و با حداقل هزینه به ایتالیا سفر کنید. لیو پرواز در تورهای انفرادی خود به ایتالیا جهت رفاه حال مسافرین خود کلیه هتل‌ها را درمرکز هر شهر رزرو می کند، تا شما بتوانید بصورت پیاده و با حداقل هرینه از جاذبه های توریستی هر شهر دیدن کنید. ما در تهران یک سیم کارت ایتالیایی که دارای شارژ است، در اختیارتان قرار می‌دهیم تا بمحض رسیدن به ایتالیا بتوانید با ما در تماس باشید و ما اطلاعات لازم هر شهر را در اختیارتان قرار می‌دهیم تا بدون دغدغه سفر کنید.

سفر به ایتالیا بدون تور

امروزه با توجه به گسترش تکنولوژی و امکان استفاده از اپلیکیشن‌های مختلف سفر مثل گوگل مپ، امکان سفر انفرادی بسیار راحت‌تر از گذشته می‌‌باشد و شما تنها کافی‌است بتوانید از این اپلیکیشن‌ها استفاده کنید و یک گوشی موبایل دارای اینترنت همراه خود داشته است.

برای دریافت اطلاعات بیشتر می‌توانید با کارشناسان ما با شماره‌های 46042132 و 46047508 تماس بگیرید.