بهترین هتل های 4 ستاره شهر رم

بهترین هتلهای 4 ستاره رم
لیو پرواز
بهترین هتل های 4 ستاره رم

 

شهر رم دارای هتل های بسیار زیبایی است که هر یک از آنها برای خود یک جاذبه دیدنی است.در این مقاله به مرور تعدادی از بهترین هتل های شهر رم می پردازیم. تا در تور رم بتوانید یک هتل مناسب برای خود انتخاب کنید.

 

بوتیک هتل لیبرتی (The Liberty Boutique Hotel)

بوتیک هتل لیبرتی یکی از بهترین هتل های 4 ستاره در رم است که در تابستان 2017 در قلب رم آغاز به کار کرده است. هتلی که تمام داخل و بیرون آن مثل یک صدف سفید می درخشد. موقعیت هتل لیبرتی رم به شکلی است که تمام دیدنی های پایتخت ایتالیا به راحتی در دسترس شما است و به هر کدام از شهرهای دیگر ایتالیا که بخواهید بروید، تا ایستگاه مرکزی فاصله ای ندارید. از این هتل به راحتی به ایستگاه قطار ترمینی، ایستگاه مرکزی رم دسترسی خواهید داشت. کارمندان این هتل هم از بهترین ها هستند و با گرمی تمام سوالات شما را پاسخ خواهند گفت.  شاید هتل لیبرتی را یکی از بهترین انتخاب ها در لیو پرواز دانست.

بهترین هتل های 4 ستاره رم
The Liberty Boutique Hotel-لیو پرواز

هتل نازیوناله (Hotel Nazionale)

هتل نازیوناله رم قدمتی طولانی در میهمان نوازی دارد. هتلی زیبا و مجهز که که در قلب تاریخی شهر رم واقع شده است.از این هتل با پای پیاده می توانید تا فواره تروی و پله های اسپانیایی بروید. ساختمان هتل یک بنای مربوط به قرن18 است که در میدان مونتسیتوریو در کنار پارلمان قرار گرفته است. از این هتل به راحتی به تمامی دیدنی های تاریخی پایتخت ایتالیا از جمله پانتئون به راحتی دسترسی خواهید داشت.اطراف هتل هم پر از رستوران های خوب رم است. از نظر بسیاری از میهمانان هتل نازیوناله، بنای آن کمیقدیمی شده است اما کارمندان و میهماندارانش آن را برایتان تبدیل به یک هتل 5 ستاره می کنند. این هتل یکی از پر طرفدارترین هتل های رم به شمار می آید.

 

بهترین هتلهای 4 ستاره رم
Hotel Nazionale-لیو پرواز

 

هتل دی کنگره (Hotel Dei Congressi)

هتل دی کنگره در سال 1958 افتتاح شده است.یک هتل بیزینسی در قلب منطقه EUR رم که بهترین انتخاب برای کسانی است که علاوه بر تفریح برای کار به رم سفر کرده اند.6 اتاق جلسه و امکانات مختلف برای جلسات کاری میهمانان در این هتل تدارک دیده شده است.در رستوران La Glorietta این هتل می توانید غذاهای ایتالیایی نوش جان کنید.اتاق های هتل خیلی بزرگ نیستند،اما تمیزند و قطعا رضایت خاطر شما را فراهم می آورند.

 

 

بهترین هتلهای 4 ستاره رم
Hotel Dei Congressi-لیو پرواز

 

هتل اوتیم (Otivm Hotel)

هتل اوتیم یکی دیگر از بهترین هتل های 4 ستاره رم می باشد. هتل اوتیم در قلب رم قرار گرفته است.از این هتل با میدان و کاخ ونزیا 5 دقیقه و با پانتئون و رومن فروم 10 دقیقه فاصله دارید.بنابر این هم در وقتتان صرفه جویی می شود و هم هزینه حمل و نقل تا بسیاری از دیدنی های رم را ندارید. این هتل یکی از بهترین صبحانه ها را در میان هتل های چهار ستاره رم دارد و یکی از بهترین انتخاب هایی است که می توانید در لیو پرواز داشته باشید.

 

بهترین هتلهای 4 ستاره رم
Otivm Hotel-لیو پرواز

 

هتل لونتا (Hotel Lunetta)

فضایی صمیمی غنی با تاریخ در قلب قدیمی رم! هتل لونتا اولین هتل شهر ابدی ایتالیا است.هتلی که با ترکیب سنت و مدرنیته فضایی جذاب و دل انگیز برای میهمانان خود فراهم آورده است.از هتل لونتا می توانید پیاده تا بسیاری از دیدنی های رم بروید. کافه بام هتل لونتا فضایی دل انگیز است برایتماشای بناهای تاریخی شهر و نوشیدن چای عصرگاهی و یا شاید نوش جان کردن یک شام سبک ایتالیایی. شاید هم بعد از یک روز پیاده روی طولانی در شهر رم بخواهید خستگی تان را در اسپای بی نظیر هتل از تنتان بیرون ببرید.این جا بهشتی مدرن در قلب تاریخی ایتالیا است.

 

بهترین هتلهای 4 ستاره رم
Hotel Lunetta-لیو پرواز

 

هتل لوکارنو (Hotel Locarno)

یکی دیگر از بهترین بهترین هتل های 4 ستاره رم، هتل لوکارنو می باشد. از هتل لوکارنو می توانید پیاده تا ایستگاه قطار مرکزی ترمینی، واتیکان و پله های اسپانیایی بروید.همین کافی است تا شما این هتل چهار ستاره را انتخاب کنید.اما باید بدانید، هتل لوکارنو علاوه بر نزدیک بودن به دیدنی های شهر رم بسیار راحت است.دکوراسیون شیکی دارد و کارمندانی که به خوبی کارشان را بلدند تا برای شما اقامتی فراموش نشدنی رقم بزنند.از این هتل تا پانتئون و گالری هنرهای مدرن کمتر از یک دقیقه راه است.

بهترین هتلهای 4 ستاره رم
Hotel Locarno- لیو پرواز

 

هتل پیازا ونزیا (Hotel Piazza Venezia) 

آیا دوست دارید تماشای طلوع آفتاب را بر فراز شهر رم تماشا کنید؟ هتل پیازا ونزیا دقیقا همان جایی است که برای دسترسی به این آرزوی خود لازم نیست پایتان را از اتاقتان فراتر بگذارید. هتلی در نزدیکی کاخ ونزیا و فواره تروی! اقامت در این هتل بهترین فرصت است تا ساعت های خلوت را برای بازدید از فواره تروی انتخاب کنید و با خیال راحت سکه در آب بیاندازید و بازگشتتان به رم را تضمین کنید. با این که این هتل شهرت زیادی در رم دارد و جزو برترین هتل های رم است اما کمی باید انتظاراتتان را از یک هتل 4 ستاره در اروپا پایین تر بیاورید. هتل وای فای در اتاق ندارد و بعضی چیزهایی که انتظار دارید در هر هتل 4 ستاره ای وجود داشته باشد، ممکن است در پیازا ونزیا نبینید.اما همه این ها به این معنا نیست که در یکی از بهترین هتل ها در قلب تاریخ رم اقامت نکنید.

بهترین هتلهای 4 ستاره رم
Hotel Piazza Venezia-لیو پرواز

 

لیو پرواز
لیو پرواز مجری تور ایتالیا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *